NODERĪGAS ZIŅAS

Uzmanību! 
Situācija Izraēlā: Saasinoties drošības situācijai Izraēlā, kas rada ievērojamus riskus un neprognozējamu situācijas attīstību, LR Ārlietu ministrija aicina izvērtēt nepieciešamību doties uz Izraēlu. Valsts teritorijā esošajiem Latvijas valsts piederīgajiem ĀM aicina sekot līdzi situācijas attīstībai un vietējo drošības dienestu rekomendācijām. Šis brīdinājums ir spēkā līdz turpmākam aktuālās situācijas precizējumam.
 
Situācija Ukrainā: Civilās Aviācijas Aģentūra (CAA) izziņo aizliegumu visām Latvijā reģistrētām aviokompānijām veikt lidojumus Ukrainas gaisa telpā, kā arī Krievijas gaisa telpā tuvāk par 180 kilometriem no Krievijas un Ukrainas. Brīvdienu operatoru čaterlidojumi un regulārie avio pasažieru pārvadājumi tiek veikti, ievērojot visus drošības noteikumus bez Ukrainas gaisa telpas šķērsošanas.

Situācija Izraēlā – Estravel Latvia vērš uzmanību!

Strauji saasinoties drošības situācijai Izraēlā, kas rada ievērojamus drošības riskus un neprognozējamu situācijas attīstību tuvākajā nākotnē, LR Ārlietu ministrija aicina izvērtēt nepieciešamību doties uz Izraēlu.

Ja ceļojat uz Japānu 2023. gadā

Svarīga informācija, kas ļaus ietaupīt

Sakarā ar Japānas nacionālās valūtas (JPY) kursa izmaiņām un globālām tendencēm, Japānas vilcienu karšu izplatītājs Japan Rail Pass ir pieņēmis lēmumu par vilcienu karšu cenu paaugstināšanu par 69-77 % visām karšu kategorijām sākot ar 01.10.2023.

Kemperi – ne tik jauns, bet aizraujošs ceļošanas veids

Ceļošanai ar kemperi jeb māju uz riteņiem ir vairāk kā 200 gadus sena vēsture un pirmos no šādiem dzīvošanai aprīkotiem vagoniņiem vilka zirgi. Tāda veida transportlīdzekļu masveida ražošanu 1919. gadā uzsaka Anglijas kompānija Eccles un guva lielus panākumus, nespējot apmierināt pieprasījumu. Varbūt tāpēc Apvienotajā Karalistē arī šodien izbraukšana pie dabas ar kemperi ir ļoti iecienīta.

Ko vēl es nezināju par ceļošanu ar kruīza kuģi?

Drošība. Katrs jūras kruīzs sākas ar drošības instruktāžu. Kad būsiet iekārtojušies kajītē, jūs noteiktā laikā tiksiet aicināti uz plašāku kopējo telpu (teātri vai atpūtas telpu), kur instruktori stāstīs vai video stāstīs par drošību uz kuģa, glābšanas līdzekļiem, demonstrēs skaņas signālus, u.tml. Ja nebūsiet apmeklējuši šādu pasākumu, jums tiks atgādināts ierasties un noklausīties informāciju nākamajā, aiznākamajā un aizaiz… dienā. Ārkārtas situāciju iespējamība ir niecīga, tomēr zināt der!

bottom logo
   +371 67283300         [email protected]

   

Sazināties ar mums

Jaunumi

Es piekrītu Privātuma politika
bottom logo
   +371 67283300
   [email protected]
   
American Express    IATA   ALTA
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-2HQDSET4N4');