NODERĪGAS ZIŅAS

Uzmanību! Civilās Aviācijas Aģentūra (CAA) izziņo aizliegumu visām Latvijā reģistrētām aviokompānijām veikt lidojumus Ukrainas gaisa telpā, kā arī Krievijas gaisa telpā tuvāk par 180 kilometriem no Krievijas un Ukrainas. Brīvdienu operatoru čaterlidojumi un regulārie avio pasažieru pārvadājumi tiek veikti, ievērojot visus drošības noteikumus bez Ukrainas gaisa telpas šķērsošanas.

Kurš ir labākais laiks kruīza ceļojumam?

Šīs ir viens no biežāk uzdotajiem jautājumiem, uz kuru nav iespējams sniegt viennozīmīgu un absolūtu atbildi, jo katrā no kruīzu reģioniem tas ir savs. Kruīza brauciena izvēli nosaka gan sezona, gan tas, kāds ir jūsu plānotais budžets. 

Ceļojiet ar pārliecību! Vispārīgi ieteikumi, ceļojot ārpus savas valsts

 
Ceļojot uz ārzemēm – tuvākām vai tālākām, mēs interesējamies par valūtu, saziņas valodu, plānojam, taču ne vienmēr spējam paredzēt visu. Veiksmīgs brauciens lielā mērā ir atkarīgs kā no plānošanas un informācijas patiesuma, tā arī mainīgām aktualitātēm un prasībām, kas skar drošību.

SVARĪGI! Jauns ceļš uz/no Lidostas Rīga ar 15.11.

Jauns ceļš uz/no Lidostas Rīga ar 15.11.

No 15.11. būtiski mainīsies piebraukšana lidostai “Rīga” – sākot no krustojuma ar Ziemeļu un Dzirnieku ielu auto satiksme no pašlaik izmantotā P133 ceļa tiks novirzīta uz jauno “Rail Baltica” projekta ietvaros izbūvēto ceļu L1.

Tiem, kuri vēlas ceļot uz ASV un ir nesen apmeklējuši Kubu

 

Svarīga informācija!  

Tiem, kuri vēlas ceļot uz ASV un ir nesen apmeklējuši Kubu.

bottom logo
   +371 67283300         sales@estravel.lv

   

Sazināties ar mums

Jaunumi

Es piekrītu Privātuma politika
bottom logo
   +371 67283300
   sales@estravel.lv
   
American Express    IATA   ALTA
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-2HQDSET4N4');