NODERĪGAS ZIŅAS

Uzmanību! 
Situācija Izraēlā: Saasinoties drošības situācijai Izraēlā, kas rada ievērojamus riskus un neprognozējamu situācijas attīstību, LR Ārlietu ministrija aicina izvērtēt nepieciešamību doties uz Izraēlu. Valsts teritorijā esošajiem Latvijas valsts piederīgajiem ĀM aicina sekot līdzi situācijas attīstībai un vietējo drošības dienestu rekomendācijām. Šis brīdinājums ir spēkā līdz turpmākam aktuālās situācijas precizējumam.
 
Situācija Ukrainā: Civilās Aviācijas Aģentūra (CAA) izziņo aizliegumu visām Latvijā reģistrētām aviokompānijām veikt lidojumus Ukrainas gaisa telpā, kā arī Krievijas gaisa telpā tuvāk par 180 kilometriem no Krievijas un Ukrainas. Brīvdienu operatoru čaterlidojumi un regulārie avio pasažieru pārvadājumi tiek veikti, ievērojot visus drošības noteikumus bez Ukrainas gaisa telpas šķērsošanas.

Venēcija – maksa par ieeju vecpilsētā. Noteiktos datumos.

Vēršam Jūsu uzmanību, ja plānojat apmeklēt Venēciju. Sākot no 2024. gada 25. aprīļa atsevišķos datumos sezonāli ieejai Venēcijas vecpilsētā tiek piemērota maksa.
 

 

Samaksa – 5 € apmērā (summa var mainīties) - attiecas uz noteiktiem datumiem un laikiem, neietiek piemērota, apmeklējot vecpilsētu no 16:00 – 08:30. Šī maksa netiek piemērota arī, ja uzturaties viesnīcā Venēcijā, taču būs saistoša, ja, piemēram, ceļojat ar kruīza kuģi. Grand Canal, Venice, Italy

Tuvākie datumi: kalendārs un apmaksas iespējas.  Veikt apmaksu tiešsaistē ir ērti un vienkārši – bez steigas un pēc nepieciešamības!

Pirms veicat samaksu, uzziniet, vai esat atbrīvoti no maksas.

Atbrīvojumi no maksas (nepieciešams pamatojuma pierādījums):

  • esat viesis naktsmītnē, kas atrodas Venēcijas pašvaldībā
  • personām līdz 14 g.v.
  • strādājat Venēcijā vai tuvējās salās
  • ceļojat pie radiem, kas dzīvo Venēcijas vecpilsētas daļā vai salās
  • piedalāties sporta pasākumos
  • esat students un uz laiku esat reģistrējies Venēcijas pašvaldībā
  • esat izglītojošā ekskursijā (attiecas uz skolēniem), u.c.

Situācija Izraēlā – Estravel Latvia vērš uzmanību!

Strauji saasinoties drošības situācijai Izraēlā, kas rada ievērojamus drošības riskus un neprognozējamu situācijas attīstību tuvākajā nākotnē, LR Ārlietu ministrija aicina izvērtēt nepieciešamību doties uz Izraēlu.

Ja ceļojat uz Japānu 2023. gadā

Svarīga informācija, kas ļaus ietaupīt

Sakarā ar Japānas nacionālās valūtas (JPY) kursa izmaiņām un globālām tendencēm, Japānas vilcienu karšu izplatītājs Japan Rail Pass ir pieņēmis lēmumu par vilcienu karšu cenu paaugstināšanu par 69-77 % visām karšu kategorijām sākot ar 01.10.2023.

Kemperi – ne tik jauns, bet aizraujošs ceļošanas veids

Ceļošanai ar kemperi jeb māju uz riteņiem ir vairāk kā 200 gadus sena vēsture un pirmos no šādiem dzīvošanai aprīkotiem vagoniņiem vilka zirgi. Tāda veida transportlīdzekļu masveida ražošanu 1919. gadā uzsaka Anglijas kompānija Eccles un guva lielus panākumus, nespējot apmierināt pieprasījumu. Varbūt tāpēc Apvienotajā Karalistē arī šodien izbraukšana pie dabas ar kemperi ir ļoti iecienīta.

bottom logo
   +371 67283300         [email protected]

   

Sazināties ar mums

Jaunumi

Es piekrītu Privātuma politika
bottom logo
   +371 67283300
   [email protected]
   
American Express    IATA   ALTA