Vīzas

Uzmanību! Civilās Aviācijas Aģentūra (CAA) izziņo aizliegumu visām Latvijā reģistrētām aviokompānijām veikt lidojumus Ukrainas gaisa telpā, kā arī Krievijas gaisa telpā tuvāk par 180 kilometriem no Krievijas un Ukrainas. Brīvdienu operatoru čaterlidojumi un regulārie avio pasažieru pārvadājumi tiek veikti, ievērojot visus drošības noteikumus bez Ukrainas gaisa telpas šķērsošanas.

Vīzas

Ja esat Estravel Latvia iegādājušies tūrisma pakalpojumus (ceļojumus, aviobiļetes, dzelzceļa biļetes, u.c.), piedāvājam vīzu dokumentu noformēšanas un saņemšanas pakalpojumu, sadarbojoties ar vēstniecībām un konsulārajiem departamentiem Latvijā un ārvalstīs.

Uzziniet, vai jums ir nepieciešama vīza, dodoties uz ārzemēm? – informācija pilsoņiem un nepilsoņiem

Uzziniet, vai jums ir nepieciešama vīza, ieceļojot Latvijā?

Ja jums ir nepieciešama cita sīkāka oficiālā konsulārā informācija, kā arī informācija par vēstniecībām un pārstāvniecībām, vīzu nepieciešamību ieceļojot vai izceļojot no Latvijas, un citas aktuālās ziņas, apmeklējiet LR Ārlietu ministrijas mājas lapu.

Informācijai par ceļošanai derīgiem personas dokumentiem, apmeklējiet Pilsonības un Migrācijas lietu pārvaldes mājas lapu.

Vīzas saņemšanai nepieciešamie dokumenti:
  • ceļošanai derīga pase ar derīguma termiņu ne mazāku par 6 mēnešiem pēc atgriešanās
  • vismaz 2 brīvas lappuses pases vīzu sadaļā
  • viena 3 x 4cm fotogrāfija, kas nav vecāka par 3 mēnešiem
bottom logo
   +371 67283300         sales@estravel.lv

   

Sazināties ar mums

Jaunumi

Es piekrītu Privātuma politika
bottom logo
   +371 67283300
   sales@estravel.lv
   
American Express    IATA   ALTA
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-2HQDSET4N4');