Avio ziņas

Uzmanību! 
Situācija Izraēlā: Saasinoties drošības situācijai Izraēlā, kas rada ievērojamus riskus un neprognozējamu situācijas attīstību, LR Ārlietu ministrija aicina izvērtēt nepieciešamību doties uz Izraēlu. Valsts teritorijā esošajiem Latvijas valsts piederīgajiem ĀM aicina sekot līdzi situācijas attīstībai un vietējo drošības dienestu rekomendācijām. Šis brīdinājums ir spēkā līdz turpmākam aktuālās situācijas precizējumam.
 
Situācija Ukrainā: Civilās Aviācijas Aģentūra (CAA) izziņo aizliegumu visām Latvijā reģistrētām aviokompānijām veikt lidojumus Ukrainas gaisa telpā, kā arī Krievijas gaisa telpā tuvāk par 180 kilometriem no Krievijas un Ukrainas. Brīvdienu operatoru čaterlidojumi un regulārie avio pasažieru pārvadājumi tiek veikti, ievērojot visus drošības noteikumus bez Ukrainas gaisa telpas šķērsošanas.

SVARĪGI! Mainījies ceļš uz Lidostas Rīga stāvvietām ar 13.09.

Jauns ceļš uz Lidostas Rīga stāvvietām P3 un P4 sākot ar 13.09.

P3 stāvvietas apmeklētājiem pēc regulētā krustojuma jāmēro ceļš, kā jau ierasts, taisni uz lidostu un jāpagriežas pa labi uz Muzeju ielu.

P4 stāvvietas apmeklētājiem ātrākais variants ir pagriezties luksofora krustojumā pa labi uz Ziemeļu ielu un tad pa kreisi uz Pilotu ielu. No P4 autostāvvietas uz lidostu jādodas pa Muzeju ielu, jo Torņu ielas posms ir uz laiku slēgts.

SVARĪGI! Uz laiku mainījies ceļš uz Rīgas lidostas stāvvietām P3 un P4 ar 08.04.

Satiksmes organizācijas izmaiņas pie Rīgas lidostas sākot ar 08.04. - dodies uz lidostas stāvvietām P3 un P4. 

SVARĪGI! Jauns ceļš uz/no Lidostas Rīga ar 15.11.

Jauns ceļš uz/no Lidostas Rīga ar 15.11.

No 15.11. būtiski mainīsies piebraukšana lidostai “Rīga” – sākot no krustojuma ar Ziemeļu un Dzirnieku ielu auto satiksme no pašlaik izmantotā P133 ceļa tiks novirzīta uz jauno “Rail Baltica” projekta ietvaros izbūvēto ceļu L1.

bottom logo
   +371 67283300         [email protected]

   

Sazināties ar mums

Jaunumi

Es piekrītu Privātuma politika
bottom logo
   +371 67283300
   [email protected]
   
American Express    IATA   ALTA