Privātuma politika

Uzmanību! 
Situācija Izraēlā: Saasinoties drošības situācijai Izraēlā, kas rada ievērojamus riskus un neprognozējamu situācijas attīstību, LR Ārlietu ministrija aicina izvērtēt nepieciešamību doties uz Izraēlu. Valsts teritorijā esošajiem Latvijas valsts piederīgajiem ĀM aicina sekot līdzi situācijas attīstībai un vietējo drošības dienestu rekomendācijām. Šis brīdinājums ir spēkā līdz turpmākam aktuālās situācijas precizējumam.
 
Situācija Ukrainā: Civilās Aviācijas Aģentūra (CAA) izziņo aizliegumu visām Latvijā reģistrētām aviokompānijām veikt lidojumus Ukrainas gaisa telpā, kā arī Krievijas gaisa telpā tuvāk par 180 kilometriem no Krievijas un Ukrainas. Brīvdienu operatoru čaterlidojumi un regulārie avio pasažieru pārvadājumi tiek veikti, ievērojot visus drošības noteikumus bez Ukrainas gaisa telpas šķērsošanas.

Privātuma politika


Cienījamie Estravel Latvia klienti,

Sekojot Eiropas Vispārīgās Datu Drošības regulas (VDAR) noteikumiem, atgādinām, ka Estravel Latvia - A/S Estravel filiāle Latvijā, kā starptautiskai ceļojumu aģentūrai ar komercdarbības veidu – ceļojumu pakalpojumu sniegšana uzņēmumiem un privātpersonām, ir tiesisks pamats privātpersonu datu apstrādei. Saistībā ar Eiropas Savienības Vispārējās Datu aizsradzības regulas (VDAR) noteikumiem, informējam Jūs, ka Estravel Latvia juridiskais statuss ir ārzemju komersanta filiāle. Estravel Latvia, rīkojoties kā datu operators/apstrādātājs, apstrādā personas datus nolūkiem, kas saistīti ar ceļojumu pakalpojumu sniegšanu, un nodrošinās personas datu apstrādes atbilstību normatīvajiem aktiem, ieskaitot VDAR. VDAR definētais datu pārvaldinieka statuss pieder Estravel Latvia galvenajam uzņēmumam Estravel A/S Igaunijā, kas savā komercdarbībā rīkojas pilnībā atbilstoši VDAR noteikumiem.

“Estravel A/S” ziņojums par privātumu

1. Ievads

1.1. Estravel A/S ir tūrisma uzņēmums, kas savā ekonomiskajā darbībā izmanto personas datus, lai sniegtu dažādus tūrisma, organizēšanas un starpniecības pakalpojumus. Mēs ievērojam Vispārīgo datu aizsardzības regulu (VDAR), kas nosaka personas datu aizsardzības normatīvus. Šis paziņojums par privātumu (turpmāk – paziņojums par privātumu) attiecas uz VDAR dokumentā minēto datu subjektiem jeb fiziskām personām, kuru personas dati tiek apstrādi, izmantojot mūsu pakalpojumus.
1.2. Mēs uzskatām, ka Jūs (datu subjekts) esat informēts par datu apstrādi un Jums tas rūp, tāpēc apliecinām, ka Estravel A/S nopietni uztver Jūsu datu apstrādes likuma ievērošanu. Paziņojumā par privātumu aprakstīti principi un prakse, kā tiek apstrādāti personas dati, sākot no datu apkopošanas un beidzot ar personas datu aizsardzības nodrošināšanu. Personas datu aizsardzība ir mūsu pastāvīgs pienākums, tāpēc ik pēc noteikta brīža mēs pārskatām šī ziņojuma noteikumus, pārbaudām tā atbilsmi noteiktajām prasībām un pēc nepieciešamības atjaunojam tā saturu.

2. Personas datu operators (PDO)

2.1. Lai nodrošinātu personas datu aizsardzību, Estravel A/S 10325720, juridiskā adrese Suur-Karja 15, Tallina 10140, Harju Apriņķis, Igaunija, ir nozīmējusi sertificētu darbinieku, lai nodrošinātu uzņēmuma atbilstību Datu regulas prasībām par datu drošību:
Vārds un uzvārds: Triin Mõlder
PDO atrašanās vieta ir: Suur-Karja 15, Tallinn 10140, Harju apriņķis, Igaunija
E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

3. Datu apkopošana

3.1. Estravel A/S apkopo savu klientu personiskos datus. Šie dati ir nepieciešami, lai mēs varētu sniegt klienta izvēlētos tūrisma pakalpojumus; dati tiek precizēti konkrēta tūrisma pakalpojumu ietvaros, un tie var mainīties, atkarībā no pārvietošanās līdzekļa (autobuss, vilciens, lidmašīna, kuģis), kā arī no galamērķa (Latvijā, Eiropas Savienībā un ārpus Eiropas Savienības). Parasti ceļojuma noformēšanai nepieciešams ceļotāja vārds un uzvārds, pase/personu apliecinošs dokuments ar fotogrāfiju (personas identifikācijai), personas kods (ja tāda nav, tad ir jāuzrada dzimšanas datums, dzimums, vecums), kā arī personas kontaktinformācija, e-pasta adrese, telefona numurs un pastāvīgās dzīvesvietas adrese. Ja tiek organizēts ceļojums ārpus Eiropas Savienības robežām, tad norādāmo personas datu uzskaitījums var paplašināties, atkarībā no ceļojuma galamērķa valsts likumdošanas un prasībām (piemēram, jāuzrāda pases numurs, tautība, vīza, izziņa par vakcīnām utt.) Jūsu personas dati tiek izmantoti, lai noslēgtu līgumu un sniegtu Jums ceļošanas pakalpojumus. Mēs nepārdodam un nenododam personas datus trešajām personām, izņemot tajos gadījumos, kad tas tiek īstenots saskaņā ar likumu, lai izpildītu ar Jums noslēgto līgumu par ceļošanas pakalpojumu sniegšanu.

3.1.1. Personas datu apstrāde, sniedzot izmitināšanas pakalpojumus
Iegādājoties izmitināšanas pakalpojumus, Jūsu dati (vārds, uzvārds, personas kods un/vai dzimums, dzimšanas datums, kontaktinformācija) ir nepieciešami saistībā ar prasībām, lai mēs varētu Jums sniegt izmitināšanas pakalpojumus. Nepieciešamo personas datu uzskaitījums var atšķirties atkarībā no izvēlētās galamērķa valsts un tajās noteiktajām prasībām. Jāzina to personu dati, kas izmantos izmitināšanas pakalpojumus, un laikaposms, kurā tiks sniegti šie pakalpojumi. Izmitināšanas pakalpojumu sniedzējs uztur reģistru, kurā saskaņā ar likumu tiek fiksēti klientu personas dati; pēc pieprasījuma tie tiek nodoti tiesībsargājošām iestādēm. 
Atkarībā no pakalpojuma, mēs varam pieprasīt īpašus personas datus, kas ir saistīti ar izmitināšanas pakalpojumu sniedzēja īpatnībām. Piemēram, gadījumos, ja persona ir ar kustības traucējumiem, ir nepieciešama informācija par pārvietošanās palīglīdzekļiem (invalīda ratiņi, lifts, u.c.) vai informācija par noteiktu pārtikas produktu nepanesamību vai specifisku uzturu (ja kopā ar izmitināšanas pakalpojumiem iegādājas arī ēdināšanas pakalpojumus). 
Mums būs nepieciešami īpaši dati arī tad, ja iegādāsities izmitināšanas pakalpojumus iestādē, kas nodrošina veselības aprūpi. Mums būs zināma vieta un laiks, kad norisināsies šīs procedūras, kā arī procedūras būtība. Jebkurā gadījumā Jums būs jānorāda īpaši personas dati, kurus Jūs nodosiet mums, lai saņemtu pakalpojumu. 
Ja pārdodot izmitināšanas pakalpojumus un ar tiem saistītus pakalpojumus, izdevīgāku cenu piedāvā vairumtirgotāji (tajā skaitā arī agregātori un konsolidatori), tad mēs nododam Jūsu datus vairumtirgotājam (tajā skaitā arī agregātoram un konsolidatoram), kuri, savukārt, nodos šos datus uzņēmumam, kas sniedz konkrētos izmitināšanas un citos ar to saistītos pakalpojumus.
No izmitināšanas pakalpojumu sniedzējiem un vairumtirgotājiem (tajā skaitā arī agregāgotirem un konsolidatoriem) mēs pieprasām, lai viņiem nodotie personas dati tiku apstrādāti saskaņā ar VDAR. Jebkura pakalpojumu sniedzēju puse var izmantot personas datus vienīgi saskaņā ar līguma izpildes nosacījumiem. Izmitināšanas pakalpojumu sniegšanas gadījumā Estravel A/S nav atbildīga par to personas datu apstrādi, kuri tiek iesniegti izmitināšanas pakalpojumu sniedzējām bez Estravel A/S starpniecības.

3.1.2. Personas datu apstrāde, sniedzot pārvadāšanas pakalpojumus 
Sniedzot pārvadāšanas pakalpojumus, Jums jāuzrāda šādi personas dati: vārds un uzvārds, ceļojuma dokumenti, e-pasta adresi, telefona numuru, kā arī dati, kas ir saistīti ar pakalpojumu. Sniedzot pārvadāšanas pakalpojumus, var tikt atklāti īpašas kategorijas dati (piemēram, personām ar kustības traucējumiem ir nepieciešami invalīda ratiņi vai pavadonis bērnam). Saskaņā ar tiesību aktiem pakalpojumu sniedzējam personas dati ir jāiesniedz tiesībsargājošām iestādēm. 
Kad Estravel A/S ir starpnieks pārvadāšanas pakalpojumu iegādes gadījumā, mēs nododam Jūsu personas datus uzņēmumam, kas sniedz pārvadāšanas pakalpojums, savukārt, šis uzņēmums Jūsu datus nodod konkrētam pārvadātājam. 
Sniedzot pārvadāšanas pakalpojumus, Estravel A/S nav atbildīga par to datu apstrādi, kas tiek iesniegti pārvadāšanas pakalpojumu sniedzējam bez Estravel A/S starpniecības. 
Mēs pieprasām no pakalpojumu sniedzējiem, lai personu dati tiktu apstrādāti saskaņā ar VDAR. Jebkura pakalpojumu sniedzēju puse var izmantot personas datus vienīgi saskaņā ar līguma izpildes nosacījumiem. 

3.1.3. Personas datu apstrāde, sniedzot kompleksos ceļojumu pakalpojumus 
Kad Jūs iegādājaties komplekso ceļojumu, Jūsu dati (vārds un uzvārds, personas kods un/vai dzimums, dzimšanas datums, kontaktinformācija), kas ir nepieciešami tūroperatoriem un tūrisma aģentūrām pakalpojuma sniegšanai. Personas datu uzskaitījums var atšķirties atkarībā no galamērķa valsts prasībām. Jums arī jāuzrāda to personu dati, kuri izmantos šo tūrisma pakalpojumu un jāuzrāda arī ceļojuma ilgums. 
Atšķirībā no pakalpojuma satura, Jums būs jāuzrāda atsevišķi personas dati, kas ir saistīti ar izmitināšanas un pārvadāšanas pakalpojumu īpatnībām. Piemēram, gadījumos, ja persona ir ar kustības traucējumiem, ir nepieciešama informācija par pārvietošanās palīglīdzekļiem (invalīda ratiņi, lifts, u.c.) vai informācija par noteiktu pārtikas produktu nepanesamību vai specifisku uzturu (ja kopā ar izmitināšanas pakalpojumiem iegādājas arī ēdināšanas pakalpojumus).
Pārdodot kompleksos ceļojumus un ar tiem saistītos pakalpojumus, mēs Jūsu personas datus nododam ceļojuma organizatoram, kas, savukārt, Jūsu datus nodod pārvadāšanas un izmitināšanas pakalpojumu sniedzējam. 
Ceļojuma organizēšanas gadījumā Estravel A/S nav atbildīga par to datu apstrādi, kas tiek iesniegta ceļojuma organizatoram bez Estravel A/S starpniecības. 
Mēs pieprasām no pakalpojumu sniedzējiem, lai personu dati tiktu apstrādāti saskaņā ar VDAR. Jebkura pakalpojumu sniedzēju puse var izmantot personas datus vienīgi saskaņā ar līguma izpildes nosacījumiem. 

3.1.4. Personas datu apstrāde, sniedzot konferenču organizēšanas pakalpojumus 
Organizējot konferences, Jūsu personas datums apstrādā, lai izpildītu noslēgto līgumu. Tajā var būt paredzēts, ka Estravel A/S reģistrē dalībniekus un izraksta rēķinus (vārds, uzvārds, personas kods, telefona numurs, e-pasta un dzīvesvietas adrese), kā arī nolīgst tulkus, fotogrāfus vai filmētājus, organizē video montāžu, suvenīru un izdales materiālu sagatavošanu (ieskaitot arī personas identifikācijas kartes). Organizējot ēdināšanas pakalpojumus konferences dalībniekiem, tiek apstrādāta informācija par pārtikas produktu nepanesamību un īpašu uzturu (šie ir īpašas kategorijas personas dati). Organizējot kultūras un izklaides programmu, tiek apstrādāti personas dati (vārds, uzvārds, programmas norises laiks, dalībnieku vēlmes, ja gadījumā ir atšķirīgas programmas). Turklāt tiek apstrādāti personas dati, plānojot izmitināšanu (skatīt 3.1.1.) un dalībnieku pārvadāšanu starp izmitināšanas un konferences norises vietu (vārdi, uzvārdi, pārvadāšanas laiks, apmešanās un konferences vieta). Personas datu uzskaitījums var atšķirties atkarībā no tās valsts prasībām, kur norisinās konference. 
Organizējot konferences, Estravel A/S nav atbildīga par to datu apstrādi, kas tiek iesniegta ceļojuma organizatoram bez Estravel A/S starpniecības. 
Mēs pieprasām no pakalpojumu sniedzējiem, lai personas dati tiktu apstrādāti saskaņā ar VDAR. Jebkura pakalpojumu sniedzēju puse var izmantot personas datus vienīgi saskaņā ar līguma izpildes nosacījumiem. 

3.1.5. Personas datu apstrāde, nodrošinot gidu, gidu-tulku un pavadoņu pakalpojumus 
Sniedzot gidu, gidu-tulku un pavadoņu pakalpojumus, Jums būs jāiesniedz šādi dati: vārds un uzvārds, valodas, kurām būs vajadzīgs tulkojums, kā arī apskates vietas/ekskursijas. Lai mēs nodrošinātu pakalpojumu, Jums, iespējams, būs jāuzrāda īpašas kategorijas personas dati (piemēram, invalīda ratiņu nepieciešamība personām ar kustību traucējumiem vai pavadoņi bērniem). Jūsu personas dati pēc nepieciešamības tiks nodoti konkrētam uzņēmumam galamērķa valstī. 
Iegādājoties gida, gida-tulka un pavadoņa pakalpojumus, Jūsu personas datus nododam šo pakalpojumu sniedzējam (tajā skaitā arī agregātoriem un konsolidatoriem), kuri, savukārt, nodod Jūsu datus tiešajam pakalpojumu sniedzējam. 
Mēs pieprasām no pakalpojumu sniedzējiem, lai personas dati tiktu apstrādāti saskaņā ar VDAR. Jebkura pakalpojumu sniedzēju puse var izmantot personas datus vienīgi saskaņā ar līguma izpildes nosacījumiem. 

3.1.6. Personas datu apstrāde, sniedzot vīzas noformēšanas pakalpojumus 
Lai mēs varētu noorganizēt vīzas noformēšanu, mums būs nepieciešami šādi personas dati: vārds un uzvārds, personas kods, derīgas pases dati, galamērķa valsts, vīzas derīguma ilgums, vizītes iemesls un citi dati pēc galamērķa valsts pieprasījuma. 
Mēs pieprasām no pakalpojumu sniedzējiem, lai personas dati tiktu apstrādāti saskaņā ar VDAR. Jebkura pakalpojumu sniedzēju puse var izmantot personas datus vienīgi saskaņā ar līguma izpildes nosacījumiem. 

3.1.7. Personas datu apstrāde, sniedzot ceļojuma apdrošināšanas pakalpojumus 
Lai mēs varētu sniegt ceļojuma apdrošināšanas pakalpojumus, mums būs nepieciešami šādi personas dati: vārds un uzvārds, personas kods, dzīvesvietas un e-pasta adrese, telefona numurs. Izpildot līguma nosacījumus, mēs varam uzzināt šādus Jūsu personas datus: Jūsu vai Jūsu ģimenes locekļu veselības stāvokli (apdrošināšanas gadījums, kompensāciju izmaksa ceļojuma pārtraukšanas gadījumā), par nelaimes gadījumu un ārstniecības izmaksām, kā arī personas datus, kas ir saistīti ar citiem neparedzētiem apdrošināšanas gadījumiem. 
Iegūtos personas datus mēs nododam apdrošinātājiem, no kuriem pieprasām, lai personas dati tiktu apstrādāti saskaņā ar VDAR. 

3.1.8. Personas datu apstrāde, sniedzot transportlīdzekļa nomas pakalpojumus 
Lai mēs sniegtu transportlīdzekļa nomas pakalpojumus, mums būs nepieciešami šādi Jūsu dati: vārds un uzvārds, personas kods, dzīvesvietas adrese, kontaktinformācija, nepieciešamie dokumenti, kas apliecina personas tiesības vadīt konkrētas kategorijas transportlīdzekli, kredītkartes dati utt. Izpildot līguma nosacījumus, mēs varam uzzināt šādus Jūsu personas datus: kādām automašīnām Jūs dodat priekšroku, personas, kas atradīsies transportlīdzeklī, laiku un pārvietošanās maršrutu. Lūgums ņemt vērā to, ka automašīnā aizmirstas mantas var saturēt Jūsu personas datus. Šādā gadījumā Estravel A/S nav atbildīga par Jūsu datu izmantošanu. 
Sniedzot transportlīdzekļa nomas pakalpojumus, mēs nododam Jūsu personas datus konkrētam uzņēmumam, kas sniedz nomas pakalpojumus. No viņiem mēs pieprasām, lai personas dati tiktu apstrādāti saskaņā ar VDAR. Sniedzot transportlīdzekļa nomas pakalpojumus, Estravel A/S nav atbildīga par to personas datu apstrādi, kuri tika nodoti transportlīdzekļu nomas uzņēmumam bez Estravel A/S starpniecības. 
Iegādājoties transportlīdzekļa nomas pakalpojumus, mēs nododam Jūsu personas datus transportlīdzekļu nomas pakalpojumu starpniekam, kurš Jūsu personas datus nodod konkrētam pakalpojuma sniedzējam.

3.1.11. Izdevīgu piedāvājumu un jaunumu izsūtīšana
Tikai ar Jūsu piekrišanu mēs izsūtām vislabākos ceļojumu piedāvājumus un citas elektroniskās vēstules (piemēram, paziņojumi par izpārdošanu, apsveikumi, uzaicinājumi uz pasākumiem, un citi piedāvājumi) uz iepriekš saskaņotu e-pasta adresi. Jūs jebkurā mirklī varat atteikties no šī saskaņojuma, jaunumu kataloga apakšā nospiežot pogu “Atrakstīties” vai arī rakstīt mums uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 
Tāpat mēs Jūs sūtīsim informatīvas elektroniskās vēstules, kas Jūs pirmo reizi iegādāsities mūsu pakalpojumu vai arī darba devējs Jūs apstiprinās kā pilnvarotu personu. Šīs ir apstiprinoša rakstura vēstules. 
Saistībā ar sniegto pakalpojumu mums ir tiesības Jums nosūtīt vēstules, kurā būs lūgums novērtēt mūsu darbības kvalitāti. Šādas vēstules mēs izsūtām ar mērķi uzlabot klientu apkalpošanas kvalitāti. Mēs Jums arī nosūtīt vēstuli ar paziņojumu par stihijas vai ārkārtas gadījumu norisi un sazināties ar Jums, lai pārliecinātos, ka ar Jums viss ir kārtībā un vai mēs varam sniegt Jums palīdzību.

3.2. Mūsu tīmekļa vietnes www.estravel.ee, www.estravel.lv, www.sky24.lv, www.ferrytickets.lv, www.cruisecentre.lv, kā arī dažādi sociālie tīkli (Facebook, Instagram, Twitter) un tamlīdzīgi saziņas kanāli automātiski apokopo informāciju, glabājot to reģistrācijas datos. Šajā informācija var būt iekļauta Jūsu IP adrese, reģions, Jūsu vai Jūsu ierīces atrašanās vieta, interneta pārlūkprogramma, kā arī tīmekļa vietņu apmeklējuma vēsture. Estravel A/S minēto informāciju izmanto, lai uzlabotu savu tīmekļa vietņu kvalitāti un padarītu to vienkāršāku un pieejamāku lietotājiem. Mēs varam izmantot Jūsu IP adresi, lai diagnosticētu servera un administratīvo tīmekļa vietņu problēmas, kā arī apkopot apmeklējumu informāciju, lai analizētu mūsu tīmekļa vietņu apmeklētāju intereses. Tīmekļa vietnes izmanto sīkdatnes. 

3.3. Ja Jūs vēlaties saņemt mūsu jaunumus un reklāmas, kā arī piedalīties Estravel A/S organizētās loterijās un konkursos, tad mēs pieprasīsim Jūsu vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju. Šo informāciju izmantosim, lai nosūtītu Jums jaunumus par mūsu piedāvājumiem un pakalpojumiem, un citām Jūs interesējošajām lietām. Jaunumos dažkārt var būt hipersaites uz citām tīmekļa vietnēm. Ja Jūs nevēlaties saņemt mūsu jaunumus, tad no tiem var atrakstīties, nospiežot jaunumu kataloga apakšā pogu “Atrakstīties” vai arī rakstīt mums uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

3.4. Ja Jūs vēlaties nosūtīt ceļojuma pieprasījumu mūsu mājaslapā, mums būs nepieciešami šādi Jūsu personas dati: vārds, uzvārds, personas kods, dzimšanas datums, pases dati, e-pasta adrese, telefona numurs un dažos gadījumos arī dzīvesvietas adrese). Šī informācija ir nepieciešama tikai tāpēc, lai mēs varētu ar Jums noslēgt līgumu un izpildīt tā nosacījumus. Jūsu personas dati tiek nodoti tiem uzņēmumiem, kas ir saistīti ar pakalpojumu sniegšanu Jūsu līguma kontekstā. Jūsu dati netiek nodoti trešajām personām. Noformējot pieprasījumu, mēs lūgsim Jums uzrādīt datus par pasūtījuma apmaksu, piemēram, kredītkartes numuru vai bankas konta informāciju. Mēs lietojam drošu interneta savienojumu, tādējādi nepakļaujot Jūsu datus riskam. 

4. Kad un kā Estravel A/S uzglabā Jūsu datus

4.1. Estravel A/S personas datus glabā atbilstoši likumā noteiktajam laika periodam, bet pēc glabāšanas termiņa beigām Jūsu personaas dati tiek iznīcināti. Dati glabājas vienā vai vairākās datubāzēs, kuras administrē trešā persona, kas atrodas Eiropas Savienībā vai valstī, kas ir parakstījusi Eiropas Ekonomiskās zonas līgumu. Nevienai no minētajām trešajām personām nav pieejas Jūsu personas datiem, un šīs trešās puses izmanto Jūsu datus, lai uzglabā to rezerves kopijas. 

5. Kad un kā Estravel A/S izmanto Jūsu personas datus

5.1. Pamatā Jūsu personas tiks izmantoti saskaņā ar līguma izpildes nosacījumiem par ceļojuma pakalpojuma sniegšanu Jums.

5.2. Personas dati tiek izmantoti, lai atjaunotu mūsu tīmekļa vietnes saskaņā ar Jūsu interesēm un vajadzībām, lai mēs labāk izprastu Jūsu vēlmes un uzlabot Estravel A/S sniegtos pakalpojumus ar interneta palīdzību. 

5.3. Ja Jūs piekritāt saņemt jaunumus un reklāmas materiālus no Estravel A/S, tad gadījumā, ja vairs nevēlaties tos saņemt, Jums ir iespēja atteikties no šīm izsūtnēm (skatīt 3.3.) 

5.4. Jūsu personas dati tiek nodoti pakalpojumu sniedzējiem, kad tas ir nepieciešams, lai izpildītu ar Jums noslēgtā līguma nosacījumus. 

5.5. Mēs varam pēc nepieciešamības nodot Jūsu personas datus gadījumos, kad notiek nozieguma izmeklēšana, ir ierosināts tiesas process, nepieciešams segt Jūsu vajadzības, kā arī gadījumos saistībā ar uzņēmuma pārdošanu, pirkšanu, apvienošanu, reorganizēšanu, finansēšanu, likvidēšanu vai tamlīdzīgām darbībām. Mēs apliecinām, ka šādos gadījumos mēs darīsim visu, lai Jūsu personas dati būtu aizsargāti. 

5.6. Apkopojot informāciju, kas nepieciešama dalībai loterijās vai līdzīgos pasākumos, iegūtā personas kontaktinformācija tiks izmantota, lai varētu sazināties ar Jums, ja Jūs uzvarēsiet loterijā vai konkursā. Ja balvu nodrošina kāds no Estravel A/S sadarbības uzņēmumiem, tad Jūsu kontaktinformācija tiks nodota šim uzņēmumam, lai tas varētu sazināties ar uzvarētāju. Pirms dalības loterijā vai konkursā Jūs piekrītat tam, ka Jūsu kontaktinformācija tiks izmantota arī citiem mērķiem; tāpēc pirms piedalīšanās loterijās un konkursos mēs lūdzam Jūs uzmanīgi izlasīt noteikumus.

6. Personas datu nodošana ārpus Eiropas Savienības robežām vai uz citām ārvalstīm

6.1. Estravel A/S atrodas Latvijas Republikā, kas atrodas Eiropas Savienībā. Apkopotie personas dati galvenokārt tiek apstrādāti Latvijas Republikā, kā arī personas datus apstrādā trešās personas. Gadījumos, kad Jūsu personas dati jānodod ārpus Eiropas Savienības robežām vai uz citām ārvalstīm, izpildot līguma nosacījumus par pakalpojuma sniegšanu, VDAR 45. pants paredz, ka personas dati ārpus Eiropas Savienības robežām tiks aizsargāti tādā pašā mērā kā Eiropas Savienības robežās. Darām Jums zināmu, ka Estravel A/S nav likumīgi līdzekļu šai garantijai, vien noslēgts līgums. Tas nozīmē, ka no tiem uzņēmumiem, ar kuriem mēs varam noslēgt līgumu un apspriest tā nosacījumus, mēs saņemam apstiprinājumu tam, ka Jūsu personas dati tiks pienācīgi aizsargāti, taču mēs nevaram garantēt to, ka tas notiks saskaņā ar VDAR prasībām.

6.2. Ja mums neizdosies noslēgt līgumu ar pakalpojuma sniedzēju, lai Jūsu personas dati tiek aizsargāti saskaņā ar VDAR prasībām, tad mēs Jūs brīdināsim par to, ka attiecīgajā valstī personas datu aizsardzība neatbilst VDAR prasībām. Mēs precizēsim to, ka mums nav iespējas garantēt to, ka konkrētajā valstī Jūsu personas dati tiks aizsargāti augstā līmenī. Ja, neraugoties uz šādu brīdinājumu, Jūs tāpat vēlaties iegādāties pakalpojumus konkrētajā galamērķī, tad ceļojuma iegāde apstiprinās to, ka mēs varam nodot Jūsu personas datus galamērķa valstij. 

6.3. Tiem pakalpojumu sniedzējiem, kas atrodas ārpus Eiropas Savienības robežām, mēs nododam tikai nepieciešamākos Jūsu personas datus, kas ir nepieciešami pakalpojuma sniegšanai. Mēs pakalpojuma sniedzējam uzrādām tikai tos Jūsu personas datus, kurus esat pats uzrādījis, veicot ceļojuma pieprasījumu. 

7. Datu subjekta tiesības

7.1. Privātuma ziņojums ir paredzēts tam, lai paziņotu Jums, kādu informāciju Estravel A/S ievāc par Jums un kā to izmanto. Ja Jums ir jautājumi par Jūsu personas datiem, sazinieties ar mums, rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

7.2. Ja Jūs vēlaties uzzināt, vai Estravel A/S apstrādā Jūsu personas datus, un ja Jūs vēlaties piekļūt saviem personas datiem, tad sazinieties ar mums, rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

8. Jūsu personas datu drošība

8.1. Mēs izmantojam fiziskus, tehniskus un administratīvus līdzekļus, lai aizsargātu Jūsu personas datus un informāciju, kas ļauj identificēt Jūsu personību un kuru Jūs uzrādāt mūsu tīmekļa vietnēs. Mēs regulāri atjaunojam un pārbaudām tehnoloģijas. Mūsu tīmekļa vietnes ir aizsargātas ar programmām, kas reģistrē ielaušanos tīmekļa vietnēs. Pieeja Jūsu personas datiem ir ierobežota. Tie ir pieejami tikai mūsu darbiniekiem, kuriem ir nepieciešama šī informācija, lai sniegtu Jums pakalpojumus, vai arī tam ir cits likumīgs pamatojums.

8.2. Mēs rūpējamies par Jūsu personas datu aizsardzību. Mūsu darbības regulē likumdošana informāciju tehnoloģiju drošības jomā, taču ir vērts pieminēt to, ka neviena tīmekļa vietne vai datubāze nav pilnībā aizsargāta vai spēs novērst hakeru uzbrukumu. Aizsargājiet sevi un palīdziet mums novērst kibernoziegumus, rūpīgi glabājot savas paroles. Mūsu mājaslapas neizmanto spiegu programmas (Spyware). Ja Jums ir aizdomas, ka Jūsu konts ir uzlauzts, nekavējoties sazinieties ar mums.

8.3. Estravel A/S regulāri rīko darbinieku apmācības, lai uzlabotu viņu izpratni par datu aizsardzības nepieciešamību un tās svarīgo lomu. Informācija par personas datu aizsardzību ir arī rakstīts mūsu uzņēmuma iekšējos noteikumos. 

9. Izmaiņas privātuma ziņojumā un tā papildinājumi

9.1. Kā jebkura organizācija, Estravel A/S mainās laika gaitā, tāpēc pieļaujama doma, ka nākotnē privātuma ziņojums tiks mainīts un pilnveidots. Tāpēc informējam Jūs, ka mums ir tiesības jebkurā laikā ieviest izmaiņas privātuma paziņojumā, neinformējot par to Jūs. Izmaiņas mēs publicējam mūsu tīmekļa vietnē. Mēs varam arī Jūs informēt par izmaiņām, nosūtot Jums e-pastu ar jauninājumiem, taču vislabāk būs, ja Jūs paši regulāri sekosiet līdzi privātuma ziņojumam šajā mājaslapā. 

10. Ziņojums par privātumu darbiniekiem

10.1. Ziņojums par privātumu darbiniekiem ir sastādīts atsevišķā dokumentā un ir pieejams tikai Estravel A/S darbiniekiem. 

11. Jautājumi un sūdzības

11.1. Ja Jūsu personas dati ir mainījušies, lūdzu, sazinieties ar mums. Ja Jums ir jautājumi par Jūsu personas datiem, noteikti sazinieties ar mums. Mēs Jums atbildēsim likumā noteiktajā laikā. Ņemiet vērā to – lai mēs varētu identificēt Jūsu personību, mēs varam pieprasīt precīzāku informāciju par Jums. Lai līgumi par personas datu apstrādi nodrošinātu datu subjekta tiesības, mēs varam pieprasīt to, lai citā iestādē izdots dokuments, kurā ir apstiprinātās datu subjekta tiesības un kurš ir jāuzrāda abu pušu tiesisko attiecību izpildes laikā, ir jābūt notariāli vai līdzvērtīgā veidā apstiprinātam. Mums jābūt pārliecinātiem, ka datu subjekts piekrīt informācijas nodošanai un tam, ka informācija nokļūs tikai pareizo iestāžu vai cilvēku rokās. Vairumā gadījumu mēs labojam informāciju vai dzēšam neprecizitātes, kuras esat ievērojis. Atsevišķos gadījumos mēs varam pilnībā vai daļēji Jums atteikt izpildīt Jūsu lūgumu, ja to pieļauj likums.

bottom logo
   +371 67283300         [email protected]

   

Sazināties ar mums

Jaunumi

Es piekrītu Privātuma politika
bottom logo
   +371 67283300
   [email protected]
   
American Express    IATA   ALTA