Prāmju biļetes

Uzmanību! 
Situācija Izraēlā: Saasinoties drošības situācijai Izraēlā, kas rada ievērojamus riskus un neprognozējamu situācijas attīstību, LR Ārlietu ministrija aicina izvērtēt nepieciešamību doties uz Izraēlu. Valsts teritorijā esošajiem Latvijas valsts piederīgajiem ĀM aicina sekot līdzi situācijas attīstībai un vietējo drošības dienestu rekomendācijām. Šis brīdinājums ir spēkā līdz turpmākam aktuālās situācijas precizējumam.
 
Situācija Ukrainā: Civilās Aviācijas Aģentūra (CAA) izziņo aizliegumu visām Latvijā reģistrētām aviokompānijām veikt lidojumus Ukrainas gaisa telpā, kā arī Krievijas gaisa telpā tuvāk par 180 kilometriem no Krievijas un Ukrainas. Brīvdienu operatoru čaterlidojumi un regulārie avio pasažieru pārvadājumi tiek veikti, ievērojot visus drošības noteikumus bez Ukrainas gaisa telpas šķērsošanas.

Prāmju biļetes

Estravel Latvia un sadarbības partneri piedāvā apmeklēt Stokholmu, Tallinu, Helsinkus un Ālandu salas, kā arī iegādāties biļetes uz citām Eiropas ostas pilsētām.

Kādēļ izvēlēties ceļot ar prāmi?

 • ērta nokļūšana no vienas pilsētas, līdz citai
 • ātrums un laika precizitāte
 • izvēles iespējas komforta līmeņa ziņā
 • izdevīgi gan atpūtas, gan darījumu braucieniem
 • iespēja noorganizēt privātu pasākumu
 • plašas izklaides un atpūtas iespējas
 • iespēja izvēlēties kā vienvirziena, tā divvirzienu braucienu
 • iepirkšanās beznodokļu veikalos
 • ceļošana arī naktīs, ietaupot viesnīcas izdevumus
 • ērti kravu un bagāžas pārvadājumi
 • iespēja pārvest automašīnu

Tallink Silja Line

Tallink Silja Line

Dodieties brīvdienu kruīzā ar AS Tallink Grupp zīmolu Tallink un Silja Line kuģiem. Kompānijai kopumā pieder 17 kuģi, piedāvājot augstas kvalitātes brīvdienu kruīza ceļojumus un pasažieru pārvadājumus Baltijas jūrā dažādos maršrutos starp Latviju un Zviedriju, kā arī Igauniju, Somiju uz Zviedriju.


Viking Line

Viking LineIepazīstiet skaistās ziemeļvalstu pilsētas - Tallinu, Helsinkus, Stokholmu un Turku brīvdienu ceļojumā ar Viking Line, vai arī pārcelieties ar automašīnu un dodieties tālākos piedzīvojumos. Kompānijai kopumā pieder 7 kuģi, kas nodrošina kvalitatīvus un regulārus pasažieru pārvadājumus un izklaides kruīza pakalpojumus maršrutos starp Somiju, Zviedriju un Igauniju.Eckero Line

Eckero LineEckero Line nodrošina gan pasažieru, gan kravu pārvadājumus starp Igauniju un Somiju, piedāvā apceļot Ālandu salas un aktīvi sadarbojas ar tūrisma aģentūrām, viesnīcām un citiem ceļojumu pakalpojumu sniedzējiem. Ar Eckero Line no Tallinas līdz Helsinkiem tagad iespējams nokļūt mazāk kā tīs stundās, tiek piedāvāti garie 22 stundu kruīzi, kā arī īpašie nedēļas nogales kruīzi vasaras sezonā.Stena Line

DFDS SeawaysStena Line Group ir starptautisks transporta un tūrisma pakalpojuma uzņēmums ar plašāko maršrutu tīklu Eiropā. 22 prāmju maršrutos Skandināvijas un Lielbritānijas reģionā, un Baltijā pārvadājums veic 38 prāmji. Izvēlieties Stena Line ceļojumiem, brīvdienu kruīziem, atpūtai un kravu pārvadājumiem.DFDS Seaways

msc cruisesDFDS Seaways kopumā nodrošina pārvadājumus no Skotijas, Anglijas, Francijas, Beļģijas, Holandes, Vācijas, Dānijas, Norvēģijas, Zviedrijas un Lietuvas, ik gadu apkalpojot ap 4 miljoniem klientu. Pasažieru ērtībām tiek nodrošināti arī transporta līdzekļu pārvadājumi, uz prāmjiem atrodas restorāni, bāri un veikali, kā arī tiek piedāvātas izklaides iespējas.


bottom logo
   +371 67283300         [email protected]

   

Sazināties ar mums

Jaunumi

Es piekrītu Privātuma politika
bottom logo
   +371 67283300
   [email protected]
   
American Express    IATA   ALTA