X

Skycop

Izceļošana un atgriešanās Latvijā no 16.06.:
VAKCINĒTAJIEM / IZSLIMOJUŠIEM:
 • nebūtiska ceļošana atļauta
 • nepieciešams aizpildīt Covidpass apliecinājumu (t.sk., ceļojot ar savu transportlīdzekli)
 • ar sertifikātu jāapliecina vakcinācijas esamība (vismaz 15 dienas kopš kursa pabeigšanas) / izslimošanas fakts (līdz 180 dienām)
 • pašizolācija, atgriežoties no ES vai EEZ valstī, Šveices vai Apvienotajā Karalistes, zema riska trešajām valstīm, nav jāievēro
NEVAKCINĒTAJIEM / NEIZSLIMOJUŠIEM:
 • nebūtiska ceļošana atļauta (izņemot uz augsta riska trešajām valstīm)
 • nepieciešams aizpildīt Covidpass apliecinājumu (t.sk., ceļojot ar savu transportlīdzekli, jāapliecina negatīva testa esamība, kur nepieciešams)
 • Covid-19 PCR tests jāveic ne agrāk kā 48/72 h pirms plānotās izceļošanas
 • atgriežoties Latvijā no ES vai EEZ valstīm vai Šveices, zema riska trešajām valstīm, tests nav jāveic, ir jāievēro 10 dienu pašizolācija 
 • atgriežoties Latvijā no augsta riska trešajām valstīm (t.sk. ES un EEZ augsta riska valstīm), tests ir jāveic, ir jāievēro 10 dienu pašizolācija
 • Covid-19 PCR testi jāveic ne agrāk kā 48/72 h pirms plānotās ieceļošanas/izceļošanas (negatīvs rezultāts jāuzrāda pirms iekāpšanas pasažieru pārvadātāja transportlīdzeklī)
Papildu informācija>> un saites uz Covidpass>>, Re-Open EU>>Sertifikāts >>, Pašizolācija >> vai jautājiet Estravel Latvia ceļojumu konsultantam.

 

Skycop

Estravel ir noslēgusi līgumu ar lietuviešu uzņēmumu Skycop, kas nodarbojas ar kompensāciju pieprasīšanu saskaņā ar EEK Regulu Nr. 261/2004 (2004. gada 11. februāris)

Eiropas Parlamenta un Padomes 2004.gada 11.februāra Regula Nr. 261/2004, kas paredz kopīgus noteikumus par kompensāciju un atbalstu pasažieriem sakarā ar iekāpšanas atteikumu un lidojumu atcelšanu vai ilgstošu kavēšanos (turpmāk tekstā – Regula) paredz pasažieru tiesību minimumu gadījumos, kad:

 • gaisa pārvadātājs ir atcēlis lidojumu un nav paziņojis par to vismaz 14 kalendārās dienas pirms izlidošanas (vai arī nav piedāvājis citu lidojumu līdzīgā laikā, ja par lidojuma atcelšanu tika paziņots vēlāk nekā 14 dienas pirms izlidošanas);
 • lidojums aizkavējās un lidmašīna sasniedz galamērķi pēc trīs vai vairāk stundām pēc gaisa pārvadātāja sākotnēji paredzētā laika.
Šo regulu piemēro gadījumā, ja lidojumus veic Eiropas Kopienā reģistrēts gaisa pārvadātājs vai arī aviobiļetē norādītā izlidošanas vieta un galamērķis atrodas Eiropas Ekonomiskās Kopienas dalībvalsts.

Gaisa pārvadātajam ir tiesības neizmaksāt kompensāciju, ja lidojums tika atcelts nenovēršamu apstākļu dēļ.

Regulā noteikts izmaksājamo kompensāciju apmērs:

 • EUR 250, ja lidojuma attālums ir 1500 km vai mazāks;
 • EUR 400, ja lidojuma attālums ES robežās ir lielāks par iepriekšminēto, kā arī citu reisu gadījumā, ja lidojuma attālums ir 1500 km līdz 3500 km;
 • EUR 600 attiecībā uz reisiem, ja lidojuma attālums pārsniedz 3500 km ārpus ES.

Jūs varat tieši vērsties pie gaisa pārvadātāja, kura lidojums novirzījās no grafika, kā arī ir iespējams izmantot mūsu sadarbības partnera SKYCOP pakalpojumus. SKYCOP rīcībā ir pieredzējuši juristi, kas nepieciešamības gadījumā ir gatavi ierosināt tiesas procesu, tādējādi paaugstinot iespēju atgūt kompensāciju ar SKYCOP palīdzību. Uzņēmums par palīdzību kompensācijas pieprasīšanās procesā ietur 25% no kompensācijas summas.


Ja gaisa pārvadātājs noraida prasību par kompensācijas izmaksāšanu, tad pasažierim nekas nav jāmaksā. Kompensācijas izmaksāšanas gadījumā SKYCOP pasažierim pārskaita 75% no saņemtās kompensācijas summas.


Kompensācijas pieprasīšanas process norisinās starp pasažieri un gaisa pārvadātāju, un Estravel neiejaucas šajā procesā un nevar to ietekmēt. Lai iegūtu papildu informāciju par kompensācijām un to izmaksāšanas un pieprasīšanas procesu, lūdzam vērsties pie gaisa pārvadātāja vai SKYCOP.


Iesniegt prasību SKYCOP par kompensācijas pieprasīšanu var ŠEIT

bottom logo
   +371 67283300         sales@estravel.lv

   

Sazināties ar mums

Jaunumi

Es piekrītu Privātuma politika
bottom logo
   +371 67283300
   sales@estravel.lv
   
American Express    IATA   ALTA
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-180413-17');