Dāvanu karte

Dāvanu kartēm ar beigu termiņu no 01.03.2020 - 31.05.2021 derīguma termiņš tiek pagarināts par 1 gadu (01.03.2021 - 31.05.2022).

 

Estravel Latvia dāvanu karte ir lieliska izvēle apsveikumam jubilejā, gadadienā un kā jauks pārsteigums, jo jūs dāvājat ilgas un jaukas atmiņas, piedzīvojums un mīļas sajūtas.

Estravel Latvia garantē, ka dāvanu karte ir derīga kā maksājumu līdzeklis, norēķinoties par ceļojumiem un ceļojumu pakalpojumiem Baltijā un ārvalstīs, un tā tiek pieņemta Estravel ceļojumu birojos Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. 

 

Izvēlieties kartes vērtību paši

Dāvājiet nedēļas nogales ceļojumu, SPA atpūtu Latvijā, Lietuvā vai Igaunijā, piedzīvojumu braucienu uz eksotiskām zemēm vai romantisku laika pavadīšanu kādā no pasaules labākajiem kūrortiem.

Ja izvēlētā pirkuma kopējā summa ir augstāka par kartes vērtību, starpību iespējams nomaksāt skaidrā naudā, ar kredītkarti, bankas pārskaitījumu vai ar citu Estravel Latvia izdotu dāvanu karti. Ja pasūtījuma summa ir zemāka par kartes vērtību, starpību varat izmantot kā daļu jaunas dāvanu kartes iegādei.
  • dāvanu karte ir derīga 3 gadus no izrakstīšanas brīža
  • minimālā kartes summa ir EUR 45