Dāvanu karte

Uzmanību! 
Situācija Izraēlā: Saasinoties drošības situācijai Izraēlā, kas rada ievērojamus riskus un neprognozējamu situācijas attīstību, LR Ārlietu ministrija aicina izvērtēt nepieciešamību doties uz Izraēlu. Valsts teritorijā esošajiem Latvijas valsts piederīgajiem ĀM aicina sekot līdzi situācijas attīstībai un vietējo drošības dienestu rekomendācijām. Šis brīdinājums ir spēkā līdz turpmākam aktuālās situācijas precizējumam.
 
Situācija Ukrainā: Civilās Aviācijas Aģentūra (CAA) izziņo aizliegumu visām Latvijā reģistrētām aviokompānijām veikt lidojumus Ukrainas gaisa telpā, kā arī Krievijas gaisa telpā tuvāk par 180 kilometriem no Krievijas un Ukrainas. Brīvdienu operatoru čaterlidojumi un regulārie avio pasažieru pārvadājumi tiek veikti, ievērojot visus drošības noteikumus bez Ukrainas gaisa telpas šķērsošanas.

Dāvanu karte

 

Estravel Latvia dāvanu karte ir lieliska izvēle apsveikumam jubilejā, gadadienā un kā jauks pārsteigums, jo jūs dāvājat ilgas un jaukas atmiņas, piedzīvojums un mīļas sajūtas.

Estravel Latvia garantē, ka dāvanu karte ir derīga kā maksājumu līdzeklis, norēķinoties par ceļojumiem un ceļojumu pakalpojumiem Baltijā un ārvalstīs, un tā tiek pieņemta Estravel ceļojumu birojos Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. 

 

Izvēlieties kartes vērtību paši

Dāvājiet nedēļas nogales ceļojumu, SPA atpūtu Latvijā, Lietuvā vai Igaunijā, piedzīvojumu braucienu uz eksotiskām zemēm vai romantisku laika pavadīšanu kādā no pasaules labākajiem kūrortiem.

Ja izvēlētā pirkuma kopējā summa ir augstāka par kartes vērtību, starpību iespējams nomaksāt skaidrā naudā, ar kredītkarti, bankas pārskaitījumu vai ar citu Estravel Latvia izdotu dāvanu karti. Ja pasūtījuma summa ir zemāka par kartes vērtību, starpību varat izmantot kā daļu jaunas dāvanu kartes iegādei.
  • dāvanu karte ir derīga 3 gadus no izrakstīšanas brīža
  • minimālā kartes summa ir 50 €
bottom logo
   +371 67283300         [email protected]

   

Sazināties ar mums

Jaunumi

Es piekrītu Privātuma politika
bottom logo
   +371 67283300
   [email protected]
   
American Express    IATA   ALTA
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-2HQDSET4N4');