Uzmanību! 
Situācija Izraēlā: Saasinoties drošības situācijai Izraēlā, kas rada ievērojamus riskus un neprognozējamu situācijas attīstību, LR Ārlietu ministrija aicina izvērtēt nepieciešamību doties uz Izraēlu. Valsts teritorijā esošajiem Latvijas valsts piederīgajiem ĀM aicina sekot līdzi situācijas attīstībai un vietējo drošības dienestu rekomendācijām. Šis brīdinājums ir spēkā līdz turpmākam aktuālās situācijas precizējumam.
 
Situācija Ukrainā: Civilās Aviācijas Aģentūra (CAA) izziņo aizliegumu visām Latvijā reģistrētām aviokompānijām veikt lidojumus Ukrainas gaisa telpā, kā arī Krievijas gaisa telpā tuvāk par 180 kilometriem no Krievijas un Ukrainas. Brīvdienu operatoru čaterlidojumi un regulārie avio pasažieru pārvadājumi tiek veikti, ievērojot visus drošības noteikumus bez Ukrainas gaisa telpas šķērsošanas.

Konferenču un korporatīvo pasākumu organizēšana uz prāmja un Baltijas jūrā

Kādēļ organizēt konferences, seminārus, sanāksmes un citus korporatīvos pasākumus uz kuģa?

Atbilde ir vienkārša – neierastā vidē jaunas un efektīvas idejas rodas brīvi un radoši, bet kopīgs komandas piedzīvojums veicina saliedētību un lojalitāti. Sadarbībā ar Tallink, Estravel Latvia aicina jūs izmantot iespēju sarīkot, piemēram, sava uzņēmuma prezentāciju potenciālajiem sadarbības partneriem vai konferenci uz prāmja kruīza ceļojuma laikā vai arī Rīgas ostā, kad prāmis ir pietauvojies, kā arī izmantot šo neparasto vidi lieliskai kolektīvai atpūtai.

 

bottom logo
   +371 67283300         [email protected]

   

Sazināties ar mums

Jaunumi

Es piekrītu Privātuma politika
bottom logo
   +371 67283300
   [email protected]
   
American Express    IATA   ALTA