Uzmanību! 
Situācija Izraēlā: Saasinoties drošības situācijai Izraēlā, kas rada ievērojamus riskus un neprognozējamu situācijas attīstību, LR Ārlietu ministrija aicina izvērtēt nepieciešamību doties uz Izraēlu. Valsts teritorijā esošajiem Latvijas valsts piederīgajiem ĀM aicina sekot līdzi situācijas attīstībai un vietējo drošības dienestu rekomendācijām. Šis brīdinājums ir spēkā līdz turpmākam aktuālās situācijas precizējumam.
 
Situācija Ukrainā: Civilās Aviācijas Aģentūra (CAA) izziņo aizliegumu visām Latvijā reģistrētām aviokompānijām veikt lidojumus Ukrainas gaisa telpā, kā arī Krievijas gaisa telpā tuvāk par 180 kilometriem no Krievijas un Ukrainas. Brīvdienu operatoru čaterlidojumi un regulārie avio pasažieru pārvadājumi tiek veikti, ievērojot visus drošības noteikumus bez Ukrainas gaisa telpas šķērsošanas.

SPA

Saskaņā ar vienu no versijām SPA, no latīņu valodas „sanus per Aquam" nozīmē „ veselību caur ūdeni" un šīs jēdziens ir pazīstams kopš Senās Romas laikiem, kad slimību ārstēšanai izmantoja termālos avotus un termālās vannas. Cita teorija vēsta, ka SPA jēdziens ir cēlies no nelielas Beļģu pilsētas nosaukuma, kurā atrodas populārs ūdens kūrorts.

Šodien SPA nozīmē procedūras, kas ir vērstas uz cilvēka ķermeņa un garīgā stāvokļa uzlabošanos un iekšējā miera atgūšanu, kas ietver arī smaržas, krāsas, skaņas, uzturu, meditāciju un jogu.
bottom logo
   +371 67283300         [email protected]

   

Sazināties ar mums

Jaunumi

Es piekrītu Privātuma politika
bottom logo
   +371 67283300
   [email protected]
   
American Express    IATA   ALTA