Izceļošana un atgriešanās Latvijā ar 11.10.2021.:
 
Vēlamies informēt, ka no 21.10. - 15.11. Latvijā ir izsludināta cietstāve jeb “lokdauns”, kas nosaka stingrus personu pārvietošanās ierobežojumus, tai skaitā kārtību, ka visām personām no plkst. 20.00 līdz 5.00 ir jāuzturas savās dzīvesvietās. 
 
Tādējādi personām, kuras ieceļojušas Latvijā no ārvalstīm un dodas uz savu dzīvesvietu vai dodas uz lidostu, lai izceļotu, ir jābūt līdzi apliecinājumam, biļetēm un pasei/ID kartei.
 

Apliecinājuma veidlapa atrodama šeit.

VAKCINĒTAJIEM / IZSLIMOJUŠIEM:
 • nebūtiska ceļošana atļauta
 • ceļošanai nepieciešams sadarbspējīgs sertifikāts ar QR kodu (pagājušas >15 dienas kopš vakcinācijas kursa pabeigšanas) / apliecina izslimošanas faktu (līdz 180 dienām)
 • pirms atgriešanās/iebraukšanas Latvijā (t.sk., ceļojot ar savu transportlīdzekli) vietnē covidpass.lv jāaizpilda apliecinājums
 • pašizolācija nav jāievēro, atgriežoties no ES vai EEZ valstī, Šveices vai Apvienotajā Karalistes, kā arī trešajām valstīm, izņemot atgriežoties no īpaši augsta riska valstīm Covid-19
 • PCR testi nepieciešami ceļošanai uz atsevišķām EEZ valstīm, kā arī trešajām valstīm
NEVAKCINĒTAJIEM / NEIZSLIMOJUŠIEM:
 • nebūtiska ceļošana atļauta (izņemot uz īpaši augsta riska trešajām valstīm)
 • Covid-19 PCR tests jāveic ne agrāk kā 48/72 h pirms plānotās izceļošanas
 • pirms atgriešanās Latvijā (t.sk., ceļojot ar savu transportlīdzekli) vietnē covidpass.lv jāaizpilda Covidpass apliecinājums
 • atgriežoties Latvijā no ES vai EEZ valstīm vai Šveices, zema riska trešajām valstīm, tests nav jāveic, bet ir jāievēro 10 dienu pašizolācija (pašizolācijas laiku var saīsināt, ja 7. dienā veic RNS testu un tas ir negatīvs)
 • atgriežoties Latvijā no augsta riska trešajām valstīm (t.sk. ES un EEZ augsta riska valstīm), tests ir jāveic, ir jāievēro 10 dienu pašizolācija (pašizolācijas laiku var saīsināt, ja 7. dienā veic RNS un tas ir negatīvs)
 • Covid-19 PCR testi jāveic ne agrāk kā 48/72 h pirms plānotās ieceļošanas/izceļošanas (negatīvs rezultāts jāuzrāda pirms iekāpšanas pasažieru pārvadātāja transportlīdzeklī)
 • pašizolācija nav jāievēro bērniem līdz 12 gadu vecumam, kas ceļo kopā ar pieaugušajiem, kuri atbrīvoti no pašizolācijas prasības. Tomēr šajā gadījumā bērni neveido ciešus kontaktus ar personām ārpus savas mājsaimniecības, neapmeklē publiskus pasākumus, bērnu kolektīvus, neizmanto sabiedrisko transportu 10 dienu periodā kopš izbraukšanas no augsta riska valsts.
Papildu informācija>> un saites uz Covidpass>>, Re-Open EU>>Sertifikāts >>, Pašizolācija >> vai jautājiet Estravel Latvia ceļojumu konsultantam.
 

Jaunie regulējumi pasākumu, konferenču un semināru rīkošanai/apmeklēšanai Latvijā no 18.10.2021.

Estravel Latvia turpina strādāt attālināti, pilnībā nodrošinot savus klientus ar aktuālo informāciju un atbalstu, organizējot ceļojumus un nodrošinot pakalpojumus! 

Estravel Latvia pakalpojumu kvalitāti nodrošina - lasīt vairāk

Efektīva darba organizācija. Uzņēmumu apkalpo pastāvīgi nozīmēti ceļojumu konsultanti, kas ātri un profesionāli klienta vajadzībām piemeklē optimālākos risinājumus, nodrošinot precīzu un ātru pieprasījuma izpildi.

Pakalpojumu izpilde 24 stundu laikā. Estravel Latvia garantē pasūtījumu izpildi ne vēlāk kā 24 stundu laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža, izņemot brīvdienas un svētku dienas.

Bezmaksas ceļojumu dokumentu piegāde. Rīgas pilsētas robežās Estravel Latvia piedāvā uzņēmumiem dokumentu piegādi 24 stundu laikā pēc pasūtījuma galīgās apstiprināšanas ar kurjeru.

Vienotas sistēmas izmantošana. Visi mātes uzņēmuma Estravel biroji un ceļojumu konsultanti lieto vienotu sistēmu, nodrošinot ātru un efektīvu pasūtījumu izpildi.

Plašs piedāvāto pakalpojumu klāsts. Estravel Latvia strādā pamatojoties uz tiešajiem sadarbības līgumiem ar autorizētiem piegādātājiem – avio, prāmju, kruīzu, dzelzceļa, automašīnu īres kompānijām un citām transporta organizācijām, viesnīcām, konferenču un atpūtas centriem, kūrortiem un ēdināšanas uzņēmumiem.

Iespēja izmantot AirPlus uzņēmuma kontu. AirPlus uzņēmuma konts palīdz izdevīgi rezervēt braucienus un veikt norēķinus, kā arī analizēt un pārvaldīt uzņēmuma darījuma braucienu izmaksas.

Korporatīvo klientu priekšrocības:

Informācijas tehnoloģiju izmantošana. Klientam tiek dota personīgā pieeja Estravel Latvia uzturētajām ceļojumu pakalpojumu rezervēšanas sistēmām, kas ļauj jebkurā brīdī pārbaudīt veiktā pasūtījuma statusu.

Kreditēšana, pakalpojumu apmaksa. Estravel Latvia var piedāvāt ceļojumu pakalpojumu iegādi uz nomaksu ar pagarinātu apmaksas termiņu, atrunājot nosacījumus individuāli.

Apkalpošanas cenu atlaides. Pamatojoties uz sadarbības apjomiem, korporatīvajiem klientiem tiek piemērotas pasūtījumu un rezervāciju apkalpošanas maksas atlaides (izņemot nesavlaicīgi veiktām anulācijām).

Zemākās cenas garantija. Estravel Latvia apņemas nepārdot nevienu aviobiļeti vai viesnīcas pakalpojumu par augstāku cenu, nekā jebkura cita aģentūra Baltijas valstīs un izvēlēties klientam izdevīgāko pakalpojumu (vispārējie nosacījumi ir spēkā visos pirkšanas un pārdošanas darījumos, kuriem nepiemīt vienreizējs vai reklāmas darījuma raksturs).

Izdevīgāko viesnīcu cenu piedāvājums. Pamatojoties uz lielo pārdošanas apjomu un speciāliem korporatīvo klientu apkalpošanas līgumiem ar viesnīcām un viesnīcu ķēdēm Baltijā, Skandināvijā un Eiropas valstīs, mūsu korporatīviem klientiem ir iespēja iegādāties viesnīcu pakalpojumus ar 5-50 % atlaidi no viesnīcu standarta cenām.

Tiešas sadarbības iespējas ar lidsabiedrībām. Atkarībā no sadarbības apjomiem, iespēja noslēgt ekskluzīvus vai tiešos līgumus ar aviokompānijām, samazinot biļešu cenas un iegūstot speciālus tarifus.
bottom logo
   +371 67283300         sales@estravel.lv

   

Sazināties ar mums

Jaunumi

Es piekrītu Privātuma politika
bottom logo
   +371 67283300
   sales@estravel.lv
   
American Express    IATA   ALTA
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-180413-17');