Izceļošana un atgriešanās Latvijā no 16.06.:
VAKCINĒTAJIEM / IZSLIMOJUŠIEM:
  • nebūtiska ceļošana atļauta
  • nepieciešams aizpildīt Covidpass apliecinājumu (t.sk., ceļojot ar savu transportlīdzekli)
  • ar sertifikātu jāapliecina vakcinācijas esamība (vismaz 15 dienas kopš kursa pabeigšanas) / izslimošanas fakts (līdz 180 dienām)
  • pašizolācija, atgriežoties no ES vai EEZ valstī, Šveices vai Apvienotajā Karalistes, zema riska trešajām valstīm, nav jāievēro
NEVAKCINĒTAJIEM / NEIZSLIMOJUŠIEM:
  • nebūtiska ceļošana atļauta (izņemot uz augsta riska trešajām valstīm)
  • nepieciešams aizpildīt Covidpass apliecinājumu (t.sk., ceļojot ar savu transportlīdzekli, jāapliecina negatīva testa esamība, kur nepieciešams)
  • Covid-19 PCR tests jāveic ne agrāk kā 48/72 h pirms plānotās izceļošanas
  • atgriežoties Latvijā no ES vai EEZ valstīm vai Šveices, zema riska trešajām valstīm, tests nav jāveic, ir jāievēro 10 dienu pašizolācija 
  • atgriežoties Latvijā no augsta riska trešajām valstīm (t.sk. ES un EEZ augsta riska valstīm), tests ir jāveic, ir jāievēro 10 dienu pašizolācija
  • Covid-19 PCR testi jāveic ne agrāk kā 48/72 h pirms plānotās ieceļošanas/izceļošanas (negatīvs rezultāts jāuzrāda pirms iekāpšanas pasažieru pārvadātāja transportlīdzeklī)
Papildu informācija>> un saites uz Covidpass>>, Re-Open EU>>Sertifikāts >>, Pašizolācija >> vai jautājiet Estravel Latvia ceļojumu konsultantam.

 

Estravel Latvia pakalpojumu kvalitāti nodrošina - lasīt vairāk

Efektīva darba organizācija. Uzņēmumu apkalpo pastāvīgi nozīmēti ceļojumu konsultanti, kas ātri un profesionāli klienta vajadzībām piemeklē optimālākos risinājumus, nodrošinot precīzu un ātru pieprasījuma izpildi.

Pakalpojumu izpilde 24 stundu laikā. Estravel Latvia garantē pasūtījumu izpildi ne vēlāk kā 24 stundu laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža, izņemot brīvdienas un svētku dienas.

Bezmaksas ceļojumu dokumentu piegāde. Rīgas pilsētas robežās Estravel Latvia piedāvā uzņēmumiem dokumentu piegādi 24 stundu laikā pēc pasūtījuma galīgās apstiprināšanas ar kurjeru.

Vienotas sistēmas izmantošana. Visi mātes uzņēmuma Estravel biroji un ceļojumu konsultanti lieto vienotu sistēmu, nodrošinot ātru un efektīvu pasūtījumu izpildi.

Plašs piedāvāto pakalpojumu klāsts. Estravel Latvia strādā pamatojoties uz tiešajiem sadarbības līgumiem ar autorizētiem piegādātājiem – avio, prāmju, kruīzu, dzelzceļa, automašīnu īres kompānijām un citām transporta organizācijām, viesnīcām, konferenču un atpūtas centriem, kūrortiem un ēdināšanas uzņēmumiem.

Iespēja izmantot AirPlus uzņēmuma kontu. AirPlus uzņēmuma konts palīdz izdevīgi rezervēt braucienus un veikt norēķinus, kā arī analizēt un pārvaldīt uzņēmuma darījuma braucienu izmaksas.

Korporatīvo klientu priekšrocības:

Informācijas tehnoloģiju izmantošana. Klientam tiek dota personīgā pieeja Estravel Latvia uzturētajām ceļojumu pakalpojumu rezervēšanas sistēmām, kas ļauj jebkurā brīdī pārbaudīt veiktā pasūtījuma statusu.

Kreditēšana, pakalpojumu apmaksa. Estravel Latvia var piedāvāt ceļojumu pakalpojumu iegādi uz nomaksu ar pagarinātu apmaksas termiņu, atrunājot nosacījumus individuāli.

Apkalpošanas cenu atlaides. Pamatojoties uz sadarbības apjomiem, korporatīvajiem klientiem tiek piemērotas pasūtījumu un rezervāciju apkalpošanas maksas atlaides (izņemot nesavlaicīgi veiktām anulācijām).

Zemākās cenas garantija. Estravel Latvia apņemas nepārdot nevienu aviobiļeti vai viesnīcas pakalpojumu par augstāku cenu, nekā jebkura cita aģentūra Baltijas valstīs un izvēlēties klientam izdevīgāko pakalpojumu (vispārējie nosacījumi ir spēkā visos pirkšanas un pārdošanas darījumos, kuriem nepiemīt vienreizējs vai reklāmas darījuma raksturs).

Izdevīgāko viesnīcu cenu piedāvājums. Pamatojoties uz lielo pārdošanas apjomu un speciāliem korporatīvo klientu apkalpošanas līgumiem ar viesnīcām un viesnīcu ķēdēm Baltijā, Skandināvijā un Eiropas valstīs, mūsu korporatīviem klientiem ir iespēja iegādāties viesnīcu pakalpojumus ar 5-50 % atlaidi no viesnīcu standarta cenām.

Tiešas sadarbības iespējas ar lidsabiedrībām. Atkarībā no sadarbības apjomiem, iespēja noslēgt ekskluzīvus vai tiešos līgumus ar aviokompānijām, samazinot biļešu cenas un iegūstot speciālus tarifus.
bottom logo
   +371 67283300         sales@estravel.lv

   

Sazināties ar mums

Jaunumi

Es piekrītu Privātuma politika
bottom logo
   +371 67283300
   sales@estravel.lv
   
American Express    IATA   ALTA
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-180413-17');