Uzmanību! 
Situācija Izraēlā: Saasinoties drošības situācijai Izraēlā, kas rada ievērojamus riskus un neprognozējamu situācijas attīstību, LR Ārlietu ministrija aicina izvērtēt nepieciešamību doties uz Izraēlu. Valsts teritorijā esošajiem Latvijas valsts piederīgajiem ĀM aicina sekot līdzi situācijas attīstībai un vietējo drošības dienestu rekomendācijām. Šis brīdinājums ir spēkā līdz turpmākam aktuālās situācijas precizējumam.
 
Situācija Ukrainā: Civilās Aviācijas Aģentūra (CAA) izziņo aizliegumu visām Latvijā reģistrētām aviokompānijām veikt lidojumus Ukrainas gaisa telpā, kā arī Krievijas gaisa telpā tuvāk par 180 kilometriem no Krievijas un Ukrainas. Brīvdienu operatoru čaterlidojumi un regulārie avio pasažieru pārvadājumi tiek veikti, ievērojot visus drošības noteikumus bez Ukrainas gaisa telpas šķērsošanas.

Toskānas vīnu tūre

Luksus piedāvājums vīna cienītājiem un gardēžiem
Īsi ceļojumi brīvdienās, Brīvdienu ceļojumi, Luxury Collection by Estravel, Solo ceļojumi, Speciālie piedāvājumi, Kāzas un romantiskie ceļojumi
1
4
Florence
Itālija
16. – 20.09., 23. – 27.09.2024. un 19. – 23.05.2025.
atbilstoši pieejamībai
no  4190 €
no 190 €/mēnesī
Laipni lūgti vīnu pasaulē! – Luksus tūres, pasaules izsmalcinātāko vīnu degustācijas ar Master of Wine.
 
Master of Wine tūres tiek piedāvātas kopš 2010. gada, nodrošinot luksus ēdienu un vīnu degustāciju pieredzi nelielās grupās līdz 20 personām. Jūs gaida unikāla pieredze, ekskluzīva vīna un izsmalcinātu ēdienu cienītāju sabiedrība.
 
Tūres laikā jūs satiksiet vīna darītavu īpašniekus un vīna darītājus, degustēsiet vienus no izcilākajiem vīniem un sensacionālus ēdienus, nakšņosiet luksus klases naktsmītnēs.

Toskāna ir viens no labākajiem vīna reģioniem Eiropas vidienē un šajā 5 dienu tūrē, ko organizē Master of Wine, jūs apmeklēsiet slavenākās vīna darītavas Toskānā. Šī ir luksus ēdienu un vīnu tūre nelielā grupā 15 – 20 personām. Iekļautas norādītās pusdienas un vakariņas, kā arī Ornellaia, Guado al Tasso, Tua Rita un Grattamacco vīna darītavu apmeklējums un degustācijas.
 
Jūsu gids Toskānas vīnu tūrē būs Filips Gūdbends (Philip Goodband). Viņš ir profesionālis ar dziļām zināšanām par Itālijas, it īpaši Toskānas, vīniem un to vēsturi, kā arī ir kalpojis par vīnu konsultantu Anglijas karalienei Elizabetei II vairāk kā 10 gadus.
 
4 naktis luksus naktsmītnēs, brokastis, pusdienas un vakariņas saskaņā ar programmu, izcilu vīnu un olīveļļas degustācijas, senu un slavenu Toskānas vīna darītavu apmeklējums izcilā viņziņa Filipa Gūdbenda vadībā
1. diena.
Toskānas krasts.
 
Tikšanās viesnīcā Florencē Hotel NH Firenze
 
Ierašanās viesnīcā Poggio Al Santi.
Pusdienas un vakariņas.
Iesakām ierasties dienu agrāk, jo tūre sāksies jau 9:15, kad viesnīcas recepcijā satiksiet tūres vadītāju Filipu.
 
Transfērs uz Toskānu. Ornellaia vīna darītavas un slaveno Masseto vīna dārzu apmeklējums. Šeit tiek iegūti Itālijā dārgākie Merlot vīni. Degustācija un pusdienas.
 
Ierakstīšanās vīna dārzu un olīvkoku birzu ieskautā viesnīcā Toskānā ar skatu uz Vidusjūru. Šī ir lauku stila ģimenei piederoša viesnīca.
 
Pievakarē apmeklējiet nelielu, senu ciematu, kas atrodas 15 minūšu attālumā. Nodegustējiet Franciacorta, izbaudiet ciemata Viduslaiku atmosfēru. Nodvērtējiet arī Tua Rita Toskānas kulta vīnu, kas bija pirmais vietējais vīns, kas ieguva 100 punktus pēc Pārkera sistēmas. Pēc vīna dārzu apmeklējuma un degustācijām, ieturiet vairāku kārtu vakariņas ar pieskaņotiem pirmās klases vīniem.
2. diena.
Toskānas debesis.
 
Viesnīca Poggio Al Santi.
Brokastis, pusdienas un vakariņas.
Izbraukšana no viesnīcas 9:30, lai apmeklētu Piero Cavallari izveidoto Grattamacco īpašumu, kas ir viens no vecākajiem reģionā un specializējas Merlot un Cabernet Sauvignon vīnu ražošanā ar 15% Sangiovese. To 2002. gadā iegādājās Colle Massari un turpina ražot elegantus, izsmalcinātus vīnus, no kuriem kritiķu atzītākais ir Rosso Superiore.
 
Guado al Tasso īpašuma apmeklējums, kas atrodas netālu no reģiona vīnu galvaspilsētas Bolgheri. Tūre īpašumā, vīna dārzu un pagrabu apmeklējums, degustācijas un lauku stila pusdienas.
 
Vakariņas Poggio Al Santi – gardi vietējie ēdieni un skaisti vīni. Par vīnu klāstu rūpēsies Castello del Terricio vīna darītava.
3. diena.
Iepazīšanās ar Montalcino Brunellos un Sjēna.
 
Viesnīca Dievole Resort.
Brokastis un pusdienas.
Izrakstīšanās no viesnīcas un izbraukšana uz Montalcino plkst. 9:15.
 
Col d’Orcia vīna darītava, kas pieder Cinzano grupai kopš 1973. gada, apsaimnieko vīna dārzus 144 ha platībā un tās Brunellos vīns ir labākais reģionā. Apmeklējiet vīna pagrabus, nodegustējiet dažādus vintāžas un stilu vīnus.
 
Apskatiet plaši apbalvoto Sesti īpašumu, kas ir neliela, ģimenei piederoša vīna darītava. Degustējiet, ieturiet pusdienas un apmeklējiet nelielo īpašuma kapelu.
 
Ierašanās viesnīcā Dievole Resort, kur pavadīsiet 2 naktis. To ieskauj vīna dārzi un olīvu birzis. Šajā īpašumā tiek darināts vīns un iegūta olīveļļa. Baudiet brīvu vakaru un pēc saviem ieskatiem izvēlieties restorānu vakariņām, iepazīstiet Sjēnas nakts dzīvi.
4. diena.
Maģiskā Chianti vīnu klasika.
 
Viesnīca Dievole Resort.
Brokastis un vakariņas.
Pēc tik intensīvām trim dienām izbaudiet nesteidzīgu rītu un la dolce vita. Pēc vēlēšanās varat rezervēt spa atpūtu (ieteicams iepriekš), dodieties pastaigās vai apmeklējiet Sjēnu, kur varēsiet ieturēt pusdienas.
 
Plkst 13:30 izbraukšana no viesnīcas uz Badia A Coltibuono, kas atrodas Chianti Classico sirdī. 13:30. Stucchi-Prinetti ģimenei piederošais īpašums izveidots 11. gs. abatijā – ar plašiem dārziem, celtnēm un vīna pagrabiem. Ģimene nodarbojas ar vīna darīšanu jau sestajā paaudzē un ražo pirmās klases Chianti vīnus. 
 
Castello di Brolio ir vecākā vīna darītava Itālijā (1141. gads) un ceturtā vecākā kompānija pasaulē, kas pieder ģimenei. Jūs uzzināsiet arī par bijušā Itālijas premjerministra Bettino Ricasoli lomu un Chianti “formulas” izgudrošanā un varēsiet nedaudz iepazīsiet šo seno īpašumu.
 
Tālāk sekos Fèlsina īpašuma apmeklējums un vakariņas. Poggiali ģimene to apsaimnieko kopš 1966. gada un šeit tiek audzētas ne tikai vīnogas un olīvas, bet arī citi lauksaimniecības produkti. Kopš 1983. gada ģimene ražo Sangiovese vīnus Fontalloro un Rancia, kā arī pasaulē atzītu Chardonnay Il Sistri un tradicionālo saldo Vin Santo. Baudiet vakariņas ar pieskaņotiem vīniem un īstu Toskānas atmosfēru.
5. diena.
Chianti ikoniskākie vīni.
 
Brokastis un pusdienas.
Atgriešanās Florencē.
Izrakstīšanās no virsnīcas plkst. 9:45 un ceļš uz Tignanello, kas satricināja Itālijas vīna ražotāju pasauli, loaižot klajā tādus vīnus kā Tignanello un Solaia, kas ierindojās pirmajās vietās pasaulē. Apmeklējuma laikā jūs varēsiet nodegustēt abus no tiem.
 
Badia A Passignano apmekējums un pusdienas. Īpašums atrodas 11. gs. Viduslaiku celtnē, kur joprojām dzīvo mūki. Jūs apmeklēsiet blakus esošo resorānu, kas ieguvis 1 Michelin zvaigzni. Šeit jūs gaida, iespējams, viena no labākajām maltītēm, pasniedzot ēdienus ar brīnišķīgiem Antinori vīniem, kā arī olīveļļas degistācija.
 
Transfērs uz viesnīcu Hotel NH Firenze Florencē ap plkst. 17.00.
Napā dzīvojošā Džeimsa Kluera (James Cluer) dibinātā kompānija Fine Vintage Ziemeļamerikā ir izveidojusi 20 vīna pazinēju skolas, kurās ik gadu absolvē vairāk 4000 jauno vīna pazinēju. Kā arī tā organizē kursus un ekskursijas cilvēkiem, kuri vēlas iepazīt vīnus, visos pasaules klasiskajos vīna darīšanas reģionos.
 
Kompānija konsultē, izglīto un palīdz attīstīt ar vīna darīšanu saistīto uzņēmējdarbību, specializējoties vīna darīšanas ekonomikā, iepakošanā un marķēšanā, zīmolu attīstībā, ēdiena un vīna saskaņošanā, vīna klāsta atlasē, kā arī jaunu vīna dārzu iegādē un izveidē.
 
Pēc pieprasījuma lielākām personu grupām tiek piedāvātas arī īpaši izstrādātas tūres jums piemērotā laikā.
Cenā iekļauts
 • cena 1 personai, nakšņojot luksus klases mītņu divvietīgajā numurā
 • brokastis
 • programmā norādītās pusdienas un vakariņas
 • vīna darītavu apmeklējums un degustācijas saskaņā ar programmu
 • vietējais transports tūres ietvaros
 • nodokļi un nodevas
 • dzeramnaudas
Noteikumi
 • ceļošanas periods: norādīts piedāvājumā
 • vietu skaits ierobežots - maksimālais grupas lielums 20 personas
 • lielākām privātām grupām iespējams organizēt atsevišķu tūri ērtā laikā
 • maršruts un secība var nedaudz atšķirties, nemazinot tūres kopējo vērtību
 • samaksas kārtība:
  • summas var nedaudz atšķirties un ir atkarīgas no valūtas kursu svārstībām
  • tūres rezervācija ~95 € – nav atgriežama
  • pilna samaksa – 120 dienas pirms plānotā sākuma
 • atcelšanas un kārtība:
  • reģistrācijas maksas summa nav atgriežama
  • 60 – 119 dienas pirms tūres sākuma – tiek atgriezti 50%; 30 – 59 dienas pirms tūres sākuma – tiek atgriezti 25%; 1 – 29 dienas – samaksa nav atgriežama
 • papildu informāciju jautājiet Estravel Latvia ceļojumu konsultantam
Papildu izdevumi
 • tūres rezervācijas maksa ~ 95 € (nav atgriežama)
 • aviobiļetes lidojumam uz Florenci un atpakaļ
 • ceļojuma apdrošināšana
 • piemaksa, ceļojot SOLO – 670 €
 • nakšņošana Hotel NH Firenze Hotel vai citā viesnīcā, tai skaitā piemērotie nodokļi – pirms un pēc tūres, ja nepieciešams (viesnīca izvēlēta kā tūres sākuma un beigu punkts un to Jums rezervēs Estravel Latvia ceļojumu konsultants)

 

 

 

 

 

Invalid Input
Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
43.09425259495398
10.58205597577025
no
4190
no
190
€/mēnesī
bottom logo
   +371 67283300         [email protected]

   

Sazināties ar mums

Jaunumi

Es piekrītu Privātuma politika
bottom logo
   +371 67283300
   [email protected]
   
American Express    IATA   ALTA