Uzmanību! 
Situācija Izraēlā: Saasinoties drošības situācijai Izraēlā, kas rada ievērojamus riskus un neprognozējamu situācijas attīstību, LR Ārlietu ministrija aicina izvērtēt nepieciešamību doties uz Izraēlu. Valsts teritorijā esošajiem Latvijas valsts piederīgajiem ĀM aicina sekot līdzi situācijas attīstībai un vietējo drošības dienestu rekomendācijām. Šis brīdinājums ir spēkā līdz turpmākam aktuālās situācijas precizējumam.
 
Situācija Ukrainā: Civilās Aviācijas Aģentūra (CAA) izziņo aizliegumu visām Latvijā reģistrētām aviokompānijām veikt lidojumus Ukrainas gaisa telpā, kā arī Krievijas gaisa telpā tuvāk par 180 kilometriem no Krievijas un Ukrainas. Brīvdienu operatoru čaterlidojumi un regulārie avio pasažieru pārvadājumi tiek veikti, ievērojot visus drošības noteikumus bez Ukrainas gaisa telpas šķērsošanas.

No Deli līdz Katmandu

Piedzīvojumu ceļojumi, Pēdējā brīža piedāvājumi, Solo ceļojumi
1
14
Deli
Indija, Nepāla
atbilstoši piiejamībai
10-15% rezervējot maijā
no  759 €
no 40 €/mēnesī
Atklājiet Indijas un Nepālas kultūras, tradīciju un dabas skaistumu, jo šī ceļojuma laikā jūs gaida neviltota viesmīlība, krāšņi tempļi un raibi tirgi.
Ierodoties Deli, jau pirmajā vakarā jums ir paredzēts apmeklēt Indijas vārtus un skaisto Viktorijas laikmeta Connaught ēku. Deli ir viena no senākajām pasaules pilsētām, kas sastāv no vecās un jaunās daļas. Vecā pilsētas daļa kalpoja par Mugalu impērijas galvaspilsētu ilgu laiku, taču Britu valdīšanas laikā tika uzcelts administratīvais rajons Ņūdeli, kas pēc neatkarības atgūšanas 1947. gadā tika pasludināts par nācijas galvaspilsētu. Šeit varat apskatīt arī Indijā garāko minaretu Qutab Minar, Sarkano cietoksni un Humajuna imperatora kapenes. Nākamajā dienā jūs dosieties uz Puškaras pilsētu, kur ekskursijā paredzēts apskatīt ezeru un 14. gs. Brahmas templi. Vakarā izmantojiet izdevību doties izjādē ar kamieli. Nākamajā rītā jūs varēsiet noskatīties saullēktu Savitri templī, apmeklēsiet Dzintara cietoksni un dosieties uz Džaipūru jeb Indijas Parīzi, kā arī jums būs brīvais laiks, lai noskatītos kādu Bolivudas filmu, apmeklētu netālo Sanganer ciematiņu, kur apskatāma zilā keramika, vai arī nodotos Rozā pilsētas noskaņu valdzinājumam, jo Džaipūrā jūs paliksiet pa nakti.

Pēc tam Agrā apskatiet slaveno Tadžmahālu, kas tika uzcelts starp 1631. un 1654. gadu, piedaloties 22 000 lielam darbaspēkam. Šis ir arī Mugalu arhitektūras izsmalcinātākais piemērs, kas apvieno islāma, hindu, Persijas un Turcijas arhitektūras elementus. Pēc izvēles varēsiet apmeklēt arī Agras cietoksni un Baby Taj, kas ir Tadžmahāla samazinātā versija un tiek dēvēts arī par „nabadzīgā cilvēka Tadžmalālu", jo, atšķirībā no grandiozā pieminekļa mīlestībai, kas celts no baltā marmora, Baby Taj ir būvēts no smilšakmens un to rotā marmora kupols. Naktī ar vilcienu jūs brauksiet uz Varanasi – vecāko nepārtraukti apdzīvoto pilsētu pasaulē, kā arī indiešu svēto pilsētu, kur jūs gaida ekskursija un iespēja izbraukt ar laivu pa Gangu saulrietā vai saullēktā, lai noskatītos sveču ziedu ceremoniju.

Pēc tam ilgākā pārbraucienā ar privātu autobusu jūs nokļūsiet Nepālā un dosieties uz Lumbini, kas ir UNESCO Pasaules mantojumā iekļauta vieta, kurā piedzima un līdz 29 gadu vecumam dzīvoja Buda. Vēlāk jums ir paredzēta ekskursija Chitwan pilsētā, kā arī pēc izvēles varēsiet doties izbraucienā ar kanoe vai safari braucienā pa nacionālo parku, kur apskatāmas pasaulē vienas no augstākajām pļavām, savanna un meži, kas ir mājas ziloņiem, Bengālijas tīģeriem, lāčiem, leopardiem, pērtiķiem un citiem savvaļas dzīvniekiem, kā arī vairāk nekā 450 putnu sugām. Pēc tam jūs gaida ceļojums pa kalnainu apvidu līdz skaistajai Pokaras pilsētai, kas atrodas vēsturiskajā maršrutā starp Indiju un Tibetu. Arī šodien te var redzēt mūļu karavānas, kas no attālākiem Himalaju reģioniem pārnēsā pārdošanai paredzēto preci. Apskatiet pilsētu nelielā ekskursijā, pēc izvēles noīrējiet laivu izbraucienam pa ezeru vai arī dodieties noskatīties Himalaju saullēktu Sarangkot ciematiņā (1592 m) un atgriezieties skaistā pārgājienā cauri fermām un mežiem. Ceļojuma noslēgumā jūs dosieties uz Katmandu – pilsētu, kuru ieskauj vieni no pasaulē augstākajiem kalniem un kas vairākus simtus gadu ir kalpojusi par kultūru krustpunktu. Pilsētas ekskursijā jūs apskatīsiet Durbar laukumu, Karaļa pili un Boudhanath stūpu, bet brīvo laiku veltiet, lai iepazītu šo seno un fascinējošo pilsētu savā ritmā, kā arī izmantojiet iespēju pārlidot pāri Everestam.
Cenā iekļauts
 • 13 naktis viesnīcā, 1 nakts vilciena guļamvagonā
 • Indijas vārti un Viktorijas laikmeta Connaught ēka Deli
 • ieejas maksa un ekskursija pa Tadžmahālu
 • Savitri tempļa apmeklējums saullēktā Džaipūrā
 • ieejas maksa un ekskursija pa Dzintara fortu Džaipūrā
 • Budas dzimšanas vietas apmeklējums Lumbini
 • ekskursija pa Varanasi, Pokaru un Katmandu
 • transporta pakalpojumi saskaņā ar maršrutu, tai skaitā vilciens, metro, vietējais autobuss, čartera autobuss un rikša
 • izstrādāts maršruts
 • angliski runājoša grupas vadītāja un vietējā gida pakalpojumi
Piedāvājuma maršruts un iekļautais klāsts var nedaudz atšķirties. Jautājiet Estravel Latvia ceļojumu konsultantam.
 
Noteikumi
 • cena norādīta 1 personai un ir spēkā neatkarīgi no personu skaita
 • ceļošanas periods: atbilstoši plānoto ekskursiju grafikam
 • pārdošana: atbilstoši pieejamībai
 • 100% ceļojuma garantija un mūža depozīta Lifetime deposits™ garantija - ja neatkarīgi no iemesla jūsu ceļojums tiks atcelts vai pārcelts, par ceļojumu iemaksātais depozīts tiks saglabāts līdz brīdim, kamēr būsiet gatavs doties; jūs to varat izmantot paši vai, piemēram, nodot kādam draugam vai radiniekam
 • tūre tiek plānota un atbilst aktuālajām drošības prasībām
 • dalībai nepieciešams sadarbspējīgs QR sertifikāts
 • papildu aktuālo informāciju, tai skaitā saistībā ar COVID-19 un ieceļošanas/izceļošanas kārtību, jautājiet Estravel Latvia ceļojumu konsultantam
Papildu izdevumi
 • neiekļautās ēdienreizes
 • papildu izvēlētās ekskursijas
 • viena pases izmēra fotogrāfija un USD 25 Nepālas vīzai
 • aviobiļetes uz ceļojuma sākuma vietu un atpakaļ
 • vīza, ja tāda nepieciešama
 • ceļojuma apdrošināšana
Noderīga informācija

NB! Ierodoties viesnīcā, lūdzu, painteresējieties recepcijā par grupas informatīvās sapulces laiku.

NB! Nepālas vīzu iesējams noformēt uz robežas, ja jums ir vismaz viena pases izmēra fotogrāfija. Vīza maksā USD 25.

 

 

 

 

 

Invalid Input
Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
27.713070175602223
85.34397600537113
no
759
no
40
€/mēnesī
bottom logo
   +371 67283300         [email protected]

   

Sazināties ar mums

Jaunumi

Es piekrītu Privātuma politika
bottom logo
   +371 67283300
   [email protected]
   
American Express    IATA   ALTA