Uzmanību! 
Situācija Izraēlā: Saasinoties drošības situācijai Izraēlā, kas rada ievērojamus riskus un neprognozējamu situācijas attīstību, LR Ārlietu ministrija aicina izvērtēt nepieciešamību doties uz Izraēlu. Valsts teritorijā esošajiem Latvijas valsts piederīgajiem ĀM aicina sekot līdzi situācijas attīstībai un vietējo drošības dienestu rekomendācijām. Šis brīdinājums ir spēkā līdz turpmākam aktuālās situācijas precizējumam.
 
Situācija Ukrainā: Civilās Aviācijas Aģentūra (CAA) izziņo aizliegumu visām Latvijā reģistrētām aviokompānijām veikt lidojumus Ukrainas gaisa telpā, kā arī Krievijas gaisa telpā tuvāk par 180 kilometriem no Krievijas un Ukrainas. Brīvdienu operatoru čaterlidojumi un regulārie avio pasažieru pārvadājumi tiek veikti, ievērojot visus drošības noteikumus bez Ukrainas gaisa telpas šķērsošanas.

Klasiskā Tanzānija

Luksus klases tūre ar privāto lidmašīnu
Brīvdienu ceļojumi, Luxury Collection by Estravel
1
7
Kilimandžaro
Tanzānija
pēc pieprasījuma
līdz vietu pieejamībai
no  6490 €
no 300 €/mēnesī
Kilimandžaro Starptautiskā lidosta (transfērs) – Arusha (1 nakts) – Tarangire (2 naktis) – Nogorogoro (2 naktis) – Serengeti (2 naktis) – Arusha – (transfērs) Kilimandžaro Starptautiskā lidosta
 
Piedāvājam klasisko Tanzānijas tūri, kas paredz ievērojamāko Nacionālo parku – Tarangire un Serengeti, kā arī Nogorogoro krātera nacionālā parka apmeklējumu. Dienas laikā dodieties safari braucienos ar apvidus auto, pārgājienos, kā arī pārlidojumos, lai iepazītu Āfrikas dabu no cita skatu punkta, bet vakaros un naktīs baudiet   Elewana Collection augstas klases viesnīcu pakalpojumus un viss-iekļauts servisu labākajās plantāciju, koloniālā un muižu stilu tradīcijās.
skysafari by Elewana
SkySafari by Elewana koncepts paredz profesionālu, augstākās klases apkalpošanu. SkySafari personīgā lidmašīna šobrīd ir vienīgā šādas klases executive-class Cessna Grand Caravan lidmašīna Austrumāfrikā, tai ir 8 pasažieru vietas, nodrošinot maksimālu komfortu un ideālu pārredzamību lidojuma laikā. 
 
1.diena. Ierašanās
Sagaidīšana un transfērs ar auto uz jūsu all-inclusive viesnīcu Arušā (stundas braucienā), brīvais laiks un vakariņas. Arusha Coffee Lodge by Elewana sastāv no vairākiem savrupnamiem ar privātām atpūtas zonām, tā piedāvā restorānu, bistro un bāra pakalpojumus. Viesnīcu ieskauj kafijas plantācijas un raksturo plantāciju stila nama komforts un luksuss.

2. un 3. diena. Tarangire Nacioālais parks
Nākamajā dienā pēc brokastīm uzziniet visu par kafijas ražošanu, bet pēcpusdienā lidojiet uz Tarangire Nacionālo parku, kurā ir lielākā ziloņu koncentrācija Tanzānijā un pārsteidzoši bagāta un zaļa daba visa gada garumā. Dodieties safari braucienos un pārgājienos, apmeklējiet autentisku Masaju cilts ciemu. Vakaros baudiet tradicionālās vakariņas un apmešanos luksus klases apartamentos Tangerine Tree Tops by Elewana privātā teritorijā, kas robežojas ar nacionālo parku. Piedāvātie nami ir izbūvēti kokos, uz paceltām platformām. Viesnīcas kompleksa teritorijā ir ēdināšanas zona un bārs nesteidzīgai laika pavadīšanai.
 
4. un 5. diena. Nogorongoro krāteris
No rīta dodieties izbraucienā uz Tarangire Nacionālo parku, baudiet pikniku, bet pēcpusdienā dodieties uz Nogorongoro, kur ieplānotas vakariņas un apmešanās vienā no muižas ēkas apartamentiem The Manor at Ngorongoro by ElewanaNogorongoro ir pasaulē lielākais neskartais, neapplūdušais vulkāniskais kalders, no kura augšējās malas paveras iespaidīgs skats uz Natrona ezeru. Krāterī mitinās apmēram 25000 lielo dzīvnieku – ziloņi, nīlzirgi, paviāni, lauvas un žirafes, un mitrajā sezonā līdz pat 100 dažādām putnu sugām. Jums būs divas dienas, kuru laikā ieplānoti vairāki savvaļas dzīvnieku vērošanas izbraucieni ar piknikiem un divi vakari saulrietiem neaprakstāmi skaistās vietās.
 
6. un 7 diena. Serengeti Nacionālais parks
Sestās dienas rītā dodieties uz Manyara ezera Nacionālo parku vai arī pavadiet laiku muižā, bet pēcpusdienā lidojiet uz Serengeti Nacionālo parku. Baudiet jaunu pieredzi un apmešanos Elewana Serengeti Pioneer Camp vai Elewana Serengeti Migration Camp nometnē, kurā izbūvētas plašas luksus teltis, kuru iekārtojumā saglabāts koloniālā laika stils – tām līdzīgas būsiet redzējuši Holivudas piedzīvojumu filmās un Agatas Kristi romānu ekranizācijās. Serengeti ir UNESCO pasaules mantojuma sarakstā iekļauts nacionālais parks, kas iedvesmo ar skaistumu un dabas daudzveidību, it īpaši Lielās migrācijas laikā. Jūs gaida izbraucieni ar apvidus auto, pusdienošana dabā un romantiski vakari zem zvaigžņotām debesīm.

8.diena. Noslēdzošā diena
No rīta dodieties izbraucienā pa Serengeti līdzenumiem, kam sekos lidojums uz Arušu. No putna lidojuma paveras daudzveidīga ainava – ar līdzenumiem, krūmājiem un kalniem. Ierodoties jūs tiksiet nogādāti zināmajā Arusha Coffee Lodge by Elewana, kur atkarībā no tālākajiem lidojumu plāniem, varēsiet atpūsties un atsvaidzināties, ar iespēju paildzināt ceļojumu uz vēl vienu nakti, ja lidojums no Kilimandžaro ieplānots tikai nākamajā dienā.
Cenā iekļauts
 • transfēri, tai skaitā uz/no Kilimandžaro Starptautiskās lidostas
 • iekšējie pārlidojumi saskaņā ar ceļojuma maršrutu ar SkySafari privāto lidmašīnu
 • lidostu un degvielas nodokļi
 • transfēri pa sauszemi
 • izmitināšana uz 7 naktīm Elewana Collection viesnīcās (villas, apartamenti, luksus teltis)
 • pilna pansija – ēdināšana viesnīcās un izbraucienu pikniki
 • dzērieni – minerālūdens, gāzētie dzērieni, sulas, tēja/kafija, mājas vīns, noteikts alkoholisko dzērienu klāsts
 • veļas mazgātavas pakalpojumi
 • angliski runājošu kvalificētu gidu / grupas vadītāja pakalpojumi
 • aktivitātes atbilstoši programmai:
  • safari braucieni ar apvidus auto un iekšējie pārlidojumi atbilstoši programmai
  • ekskursija kafijas plantācijās “Bean-to-cup”
  • autentiska Masaju cilts ciemata apmeklējums
  • pārgājieni dzīvnieku un dabas vērošanai nacionālajos parkos
  • izbraucieni saulrieta vērošanai
 • apdrošināšana, kas sedz neatliekamo medicīnisko evakuāciju
 • wi-fi (pēc pieejamības viesnīcās un sabiedriskās vietās)
Noteikumi
 • bērniem – atlaides
 • detalizētu viesnīcu un ekskursijas programmas aprakstu jautājiet Estravel Latvia
 • par ceļojuma apmaksas un anulācijas noteikumiem jautājiet Estravel Latvia
 • tūres cena ir atkarīga no sezonas
 • rezervējot ceļojumu līdz 31.05., otrā persona saņem atlaidi 50% apmērā no tūres pamatcenas
 • akcijas piedāvājums attiecas uz ceļojumu līdz 16.06.2020.
Papildu izdevumi
 • aviobiļetes uz Kilimandžaro
 • ceļojuma apdrošināšana
 • papildu pakalpojumi, piemēram, privāts apvidus auto safari izbraucienos, izbrauciens ar gaisa balonu, u.tml.
 • tūrisma attīstības nodoklis – 12 $
 • ieejas maksa parkos (kopā) – 638 $

 

 

 

 

 

Invalid Input
Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
-3.374363
36.643770
no
6490
no
300
€/mēnesī
bottom logo
   +371 67283300         [email protected]

   

Sazināties ar mums

Jaunumi

Es piekrītu Privātuma politika
bottom logo
   +371 67283300
   [email protected]
   
American Express    IATA   ALTA