Uzmanību! 
Situācija Izraēlā: Saasinoties drošības situācijai Izraēlā, kas rada ievērojamus riskus un neprognozējamu situācijas attīstību, LR Ārlietu ministrija aicina izvērtēt nepieciešamību doties uz Izraēlu. Valsts teritorijā esošajiem Latvijas valsts piederīgajiem ĀM aicina sekot līdzi situācijas attīstībai un vietējo drošības dienestu rekomendācijām. Šis brīdinājums ir spēkā līdz turpmākam aktuālās situācijas precizējumam.
 
Situācija Ukrainā: Civilās Aviācijas Aģentūra (CAA) izziņo aizliegumu visām Latvijā reģistrētām aviokompānijām veikt lidojumus Ukrainas gaisa telpā, kā arī Krievijas gaisa telpā tuvāk par 180 kilometriem no Krievijas un Ukrainas. Brīvdienu operatoru čaterlidojumi un regulārie avio pasažieru pārvadājumi tiek veikti, ievērojot visus drošības noteikumus bez Ukrainas gaisa telpas šķērsošanas.

Ankorvats, Ko Čanga un Kardamona kalni

GeLuxe piedāvājums - jauna izpratne par Luksu
Piedzīvojumu ceļojumi, Ģimenēm ar bērniem, Brīvdienu ceļojumi, Pēdējā brīža piedāvājumi, Luxury Collection by Estravel, Solo ceļojumi, Speciālie piedāvājumi, Kāzas un romantiskie ceļojumi
1
8
Siem Reap
Kambodža, Taizeme
atbilstoši piedāvājumam
atbilstoši pieejamībai
15% tūrēm no 24.07. - 06.09.
no  2379 €
no 109 €/mēnesī
 • 22.07.2024.
 • 26.08.2024. - 10% atlaide līdz 30.04.
 • 14. un 28.10.2024.
 • 04. un 25.11.2024.
 • 09.12.2024.
 • jautājiet ceļojumus arī 2025. gadā
Šī GeLuxe kategorijas deviņu dienu Āzijas ceļojuma laikā jūs gaida gan ikonisku objektu apskate, gan negaidīti pārsteigumi. Maģisks saullēkts pie Ankorvata, autentisku ciematu apmeklējums, iepazīšanās ar vietējo virtuvi un neaizmirstami pārgājieni Kardamona kalnos, kā arī Taizemes skaistāko salu apmeklējums, krāšņākie saulrieti.
 
GeLuxe ir jauna izpratne par Deluxe.
Vēl autentiskāk, vēl vairāk iekļauto pakalpojumu, vēl vairāk unikālas pieredzes, pārsteigumu diena ar izvēles aktivitāti, 2 naktis neparastā naktsmītnē īpašā atrašanās vietā. Tas ļaus vēl labāk iepazīt apmeklēto valstu un reģionu kultūru.
 
Vairāk īpašo GeLuxe piedāvājumu jautājiet Estravel Latvia ceļojumu konsultantam un iepazīstiet Kostariku, Taizemi, Japānu, Meksiku, Itāliju, Grieķiju, Peru, Zimbabvi, Ēģipti vai, piemēram, Nepālu no jauna.
  transfēri, 8 naktis viesnīcās un luksus nometnē, ēdināšana saskaņā ar programmu, ekskursijas un ieejas maksa apskates objektos 
1. diena.
Ierašanās.
Siem Reap, Kambodža.
 
Vakariņas.
Viesnīca Lynnaya Urban River Resort
& Spa (vai līdzīga)
Ierodoties Jūs tiksiet sagaidīti un ar Lady tuk-tuk – kompāniju, kas dibināta vietējo sieviešu un viņu ģimeņu atbalstam, tiksiet nogādāti viesnīcā Siem Reap. Tikšanās ar grupas vadītāju un citiem grupas dalībniekiem, sasveicināšanās vakariņas restorānā Spoons Restaurant. Šis restorāns ir īpašs ar to, ka tā ir arī mācību vieta jaunajiem speciālistiem, kas plāno strādāt ēdināšanas jomā, kā arī piedāvā gardus vietējos ēdienus, piemēram, piparoto Lok Lak liellopu gaļas ēdienu.
2. diena - OMG diena.
Siem Reap, Kambodža.
 
Brokastis, pusdienas.
Viesnīca Lynnaya Urban River Resort
& Spa (vai līdzīga)
Viens no labākajiem veidiem, kā iepazīt jaunu kultūru, ir caur tās virtuvi, tādēļ rītu pavadiet vietējā tirgū, kur kopā ar grupas vadītāju varēsiet iepazīties ar dažādiem produktiem, smaržojot un degustējot tos, bet tad dodieties uz Chreav ciematu ārpus Siem Reap un piedalieties kulinārijas meistarklasē. Tās laikā iemācīsities gatavot trīs autentiskus Khmeru ēdienus, uzzināsiet ažus kulinārijas noslēpumus un trikus.
 
Pēcpusdienā izvēlieties savu dienas aktivitāti – izbraucienu ar velosipēdu saulrietā vai izbraucienu ar laivu uz Kampong Khleang peldošo ciematu. Noslēdzoties aktivitātei - transfērs ar tuk-tuku uz viesnīcu.
 
Velomaršruts ved cauri nelieliem, ainaviski skaistiem ciemiem, ļaus iepazīt vietējo iedzīvotāju dzīves ritmu un noslēgsies ar saulrieta vērošanu, baudot aukstu dzērienu un vietējās uzkodas. Aktivitātes ilgums: no 14:30 līdz 19:00.
 
Ekskursija uz peldošo ciematu Kampong Khleang vietējā gida pavadībā sākas ar transfēru uz pasaulē otru lielāko saldūdens ezeru Tonle Sap. Sēdieties laivā un dodieties uz šo unikālo ciematu, lai uzzinātu, kā tas ir – dzīvot uz ūdens. Aktivitātes ilgums: no 14:30 līdz 18:30.
3. diena.
Siem Reap -
Ankorvats, Kambodža.
 
Brokastis.
Viesnīca Lynnaya Urban River Resort
& Spa (vai līdzīga)
Šīs dienas galvenais notikums ir Ankorvata apmeklējums. Ankorvats ir sens, milzīgs Kambodžas tempļu komplekss un kādreizējā Khmeru galvaspilsēta, kuras platība bija 162 ha. Dodieties ar tuk-tuku uz Ankorvatu, lai sāktu dienu, vērojot maģisku saulrietu. Tad kopā ar vietējo gidu apmeklējiet tā daļas – Angkor Thom un Ta Prohm.
 
Brīva pēcpusdiena. Pēc vēlēšanās varat apskatīt Kara muzeju vai apmeklēt Phare cirku, kur skatāmas modernas izrādes. Šovakar dodieties vakariņās savā izvēlētā restorānā.
4. diena.
Siem Reap -
Sihanoukville -
Kardamona kalni, džungļi.
 
Pilna pansija.
Luksus telšu nometne
Kardamona kalni pieder Botum Sakur Nacionālā parkam, kas dibināts 1993. gadā, un ir īpaši aizsargājama teritorija, ko savulaik ir apdraudējusi gan nelegāla mežu izciršana, gan malu medniecība. Blīvajos džungļos mitinās daudz dažādu dzīvnieku sugu, tai skaitā giboni, pangolīni un degunragputni.
 
Pēc neilga pārlidojuma uz rietumiem, kāpiet nelielā laivā un, vērojot putnus, dodieties lejup pa Prek Tachan upi. Pēcpusdienā jūs sasniegsiet savu nakšņošanas vietu nākamajām 2 naktīm – īpašu luksus klases telšu nometni, kas ierīkota Kardamona kalnu pakājē. Safari stila audekla teltis ir izvietotas gar upi un tās ir pilnībā aprīkotas ērtai dzīvošanai. Vakars solās būt īpašs – klausoties džungļu un upes skaņās, raugoties zvaigžņotās debesīs.
5. diena.
Sihanoukville -
Kardamona kalni, džungļi.
 
Pilna pansija.
Luksus telšu nometne
Rītausmā jūs modinās putnu dziesmas un pērtiķu brēcieni. Šodien ir laiks iepazīt Kardamona kalnus. Sākumā dodieties lejup pa upi līdz vecajai mežsargu būdai, tad izejiet no biežņas uz vecas mežizstrādes takas, ik pa laikam šķērsojiet kādu strautu un ceļā uzzināsiet par šīs vietas vēsturi. 
 
Pēc rīta pārgājiena atgriezties nometnē un baudiet brīvu pēcpusdienu – pēc vēlēšanās izbrauciet ar kajaku, lai vērotu putnus, peldieties, relaksējieties. Izbaudiet vēl vienu nakti nometnē.
6. diena.
Kardamona kalni, džungļi - Ko Čanga.
 
Pilna pansija.
Viesnīca Dewa Koh Chang (vai līdzīga)
No rīta sēdieties nelielā laivā īsam pārbraucienam, bet tad privātā autobusā garākam transfēram uz Ko Čangu, šķērsojot Kambodžas un Taizemes robežu. Ko Čangu dēvē par Ziloņa salu, jo pēc formas tā atgādina ziloņa galvu, kā arī šeit var sastapt ne tikai ziloņus, bet arī daudz dažādu putnu un zīdītāju, piekrastē ir bagāta jūras dzīve. 
 
No piestātnes jūs tiksiet nogādāti viesnīcā, varēsiet iekārtoties un pavadīt laiku pēc ieskatiem – atpūsties pludmalē un aplūkot apkārtni. Ja vēlaties pēcpusdienā varat doties apskatīt ūdenskritumu. 
7. diena.
Ko Čanga.
 
Brokastis, pusdienas.
Viesnīca Dewa Koh Chang (vai līdzīga)
Šajā dienā ar kajakiem dodieties no vienas Taizemes saliņas uz citu, pa ceļam nopeldieties, iemūžiniet skatus, snorlekējiet un apstājieties, lai ieturētu pusdienas. Apmeklējiet salas Koh Man Noi, Koh Man Nok un Koh Phil, bet pusdienu galds būs klāts Koh Yuak.
8. diena.
Ko Čanga - Bangkoka.
 
Brokastis, vakariņas.
Viesnīca Riva Surya Bangkok (vai līdzīga)
No rīta ar prāmi no Ko Čangas dodieties uz cietzemi un lidojiet uz Bangkoku. Vakarpusē jūs gaida gastronomisks piedzīvojums. Sēdieties tradicionālā laivā un dodieties nogaršot īpašo Pad Thai ēdienu, pēc tam ar tuk-tuku brauciet uz Rattanakosin salu – Bangkokas daļu, kur nogaršosiet vēl dažus tradicionālos ēdienus. Noslēdzoties vakaram, jūs tiksiet nogādāti atpakaļ viesnīcā.
9. diena.
Bangkoka.
 
Brokastis.
Atgriešanās
Šī ir pēdējā tūres diena, kurā nav plānotas aktivitātes. Ieturiet brokastis un varat doties jebkurā laikā. Ja vēlaties paviesoties Bangkokā vai citviet reģionā ilgāk, Estravel Latvia ceļojumu konsultants Jums palīdzēs saplānot atvaļinājuma turpinājumu.
Cenā iekļauts
 • transfērs ierodoties
 • izmitināšana uz 8 naktīm:
  • 6 naktis standarta viesnīcā
  • 2 naktis pilnībā aprīkotā luksus telšu nometnē Kardamona kalnu pakājē
 • 8 brokastis, 5 pusdienas, 5 vakariņas
 • dzeramnaudas visām iekļautajām maltītēm
 • transports un transfēri skaņā ar maršrutu – privāts autobuss, 2 iekšējie pārlidojumi, tuk-tuks, tradicionālā laiva, prāmis
 • aktivitātes saskaņā ar maršrutu, tai skaitā ieejas maksas:
  • saullēkts Ankorvatā, apkskates ekskursija
  • kulinārijas meistarklase Kambodžas ciematā
  • Kardamona kalni – pārgājiens, izbrauciens ar kajaku
  • degustācijas tūre Bangkokā
  • izbraucieni ar kajakiem Ko Čangā
 • īpašās OMG dienas aktivitāte pēc izvēles:
  • izbrauciens ar velosipēdiem saulrietā
  • vai ekskursija uz Kampong Khleang peldošo ciematu
 • dzeramnaudas iekļautajām aktivitātēm (izņemot grupas vadītājam un portjē)
 • angliski runājoša grupas vadītāja/gida pakalpojumi
 • izstrādāts maršruts
Noteikumi
 • cena norādīta 1 personai un ir spēkā neatkarīgi no personu skaita
 • ceļošanas periods: atbilstoši plānoto ekskursiju grafikam
 • pārdošana: atbilstoši pieejamībai
 • 100% ceļojuma garantija un mūža depozīta Lifetime deposits™ garantija - ja neatkarīgi no iemesla jūsu ceļojums tiks atcelts vai pārcelts, par ceļojumu iemaksātais depozīts tiks saglabāts līdz brīdim, kamēr būsiet gatavs doties; jūs to varat izmantot paši vai, piemēram, nodot kādam draugam vai radiniekam
 • tūre tiek plānota un atbilst aktuālajām drošības prasībām
 • dalībai nepieciešams sadarbspējīgs QR sertifikāts
 • papildu aktuālo informāciju, tai skaitā saistībā ar COVID-19 un ieceļošanas/izceļošanas kārtību, jautājiet Estravel Latvia ceļojumu konsultantam
Papildu izdevumi
 • neiekļautās ēdienreizes
 • izmitināšana vienvietīgā numurā
 • dzeramnaudas grupas vadītājam un portjē
 • papildu izvēlētās ekskursijas/aktivitātes
 • aviobiļetes uz ceļojuma sākuma vietu un atpakaļ
 • vīza, ja tāda nepieciešama
 • ceļojuma apdrošināšana

 

 

 

 

 

 

Invalid Input
Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
11.826587917401335
102.85312537330915
no
2379
no
109
€/mēnesī
bottom logo
   +371 67283300         [email protected]

   

Sazināties ar mums

Jaunumi

Es piekrītu Privātuma politika
bottom logo
   +371 67283300
   [email protected]
   
American Express    IATA   ALTA