Viesnīcu piedāvājumi

Uzmanību! Civilās Aviācijas Aģentūra (CAA) izziņo aizliegumu visām Latvijā reģistrētām aviokompānijām veikt lidojumus Ukrainas gaisa telpā, kā arī Krievijas gaisa telpā tuvāk par 180 kilometriem no Krievijas un Ukrainas. Brīvdienu operatoru čaterlidojumi un regulārie avio pasažieru pārvadājumi tiek veikti, ievērojot visus drošības noteikumus bez Ukrainas gaisa telpas šķērsošanas.

Neticamā Indija

Piedzīvojumu ceļojumi, Viesnīcu piedāvājumi, Solo ceļojumi
1
20
Deli
Indija
ceļojumi ar akcijas cenām līdz 30.04.
atbilstoši vietu pieejamībai
no  1231 €
Šis ceļojums sākas Deli un noslēdzas Kočinā, ļaujot jums iepazīt ne tikai Indijas pilsētas un izcilus arhitektūras šedevrus, bet arī dzīvi ciematos un dabas bagātības.
Ierodoties galvaspilsētā, pirmajā dienā kopīgas aktivitātes nav plānotas, bet jau nākamajā rītā dodieties apskatīt pilsētu gida pavadībā no New Delhi Streetkids projekta. Šis Planeterra projekts sniedz palīdzību aptuveni 5000 bērniem, kuri dzīvo un strādā Deli ielās, jo viņu ģimenes ir ļoti nabadzīgas, viņi ir aizbēguši no mājām vai arī ir bāreņi. Daudzi no šādiem pusaudžiem ir izskoloti, lai strādātu par gidiem un vadītu ekskursijas. Pēc tam apmeklējiet Veco Deli – iegriezieties garšvielu tirgū, apskatiet Jama Mošeju un skaisto Viktorijas laikmeta Connaught ēku, bet vakarā dodieties uz Agru. Tur apmeklējiet cietoksni, Tadžmahālu, kā arī Baby Taj, kas ir Tadžmahāla samazinātā versija un tiek dēvēts arī par „nabadzīgā cilvēka Tadžmalālu", jo, atšķirībā no grandiozā pieminekļa mīlestībai, kas celts no baltā marmora, tas ir būvēts no smilšakmens un rotāts ar marmora kupolu. Pēc tam dodieties uz Bharatpur. Ceļā iegriezieties Fatehpur Sikri - kādreizējā Mugalu dinastijas impērijas galvaspilsētā un Abhaneri ciematā, kas ievērojams ar īpatnējām akām. Bharatpur pilsētā, kur paliksiet pa nakti, jums būs izvēles iespēja doties ekskursijā uz Keoladeo Ghana Nacionālo parku, kas iekļaut UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Tur pārziemo dauzu sugu ūdensputni. Pēc tam dodieties uz Rozā pilsētu – Džaipūru, kas, saskaņā ar hindu arhitektūras teoriju, ir celta deviņdaļīgas mandalas formā. Pašā mandalas sirdī atrodas neliels dārzs, ezers un Hawa Mahal jeb Vēju pils ar 953 logiem, kas tikai izbūvēti tā, lai galma dāmas varētu vērot pilsētu no augšas un pašas netiktu pamanītas. Šajā pilī saglabājas vēsums pat viskarstākajos mēnešos. Pēc tam apmeklējiet Dzintara cietoksni un vakarā pēc izvēles noskatieties kādu Bolivudas filmu Raj Mandir kinoteātrī. Nākamajā dienā atgriezieties Deli, kur varēsiet apskatīt to, ko vēl nebūsiet paspējuši un pafotografēt, lai jau nākamajā dienā lidotu uz Kočinu.

Kočina jeb Koči ir lielākā pilsēta Indijas rietumu krastā. Jau kopš 14. gs. tā ir kalpojusi par tirdzniecības ostu kuģiem no visām pasaules malām, kļuva par garšvielu tirdzniecības centru, kā arī savulaik bija Portugāles un Lielbritānijas kolonija. Pateicoties kultūru sajaukumam, šeit redzēsiet ķīniešu zvejas tīklus, senas mošejas, portugāļu stila mājas un angļu muižas. Te vēl joprojām atrodas portugāļu jūrasbraucēja Vasko da Gama kapa piemineklis, lai gan viņa mirstīgās atliekas šeit atradās vien 15 gadus līdz 1539. gadam. Viņš bija pirmais eiropietis, kurš sasniedz Indijas krastu, šķērsojot Atlantijas okeānu. Grupas ekskursijā jūs apmeklēsiet cietoksni, holandiešu pili, ebreju ielu ar vairāk nekā 400 gadus vecu sinagogu, kā arī varēsiet iepirkties garšvielu tirgū un apskatīsiet Sv. Franciska baznīcu. Vakarpusē noskatieties kathakali (Keralas tradicionālās dejas) priekšnesumu, kas ir viena no senākajām indiešu dejām, kas apvieno drāmu, deju, mūziku un rituālus. Nākamajā rītā ar vilcienu caur Kozhikode dodieties uz Kalpetta jeb Wayanad, kas ir viens no ainaviski skaistākajiem reģioniem Keralā un ir bagāts ar tējas, kafijas, gumijkoku un dažādu garšvielu plantācijām. Iepazīstieties ar vietējiem iedzīvotājiem un dzīvi reģionā, kuru maz ietekmējis tūrisms. Pēc tam dodieties pastaigā pa dabas rezervāta takām un apskatiet senas Edakkal alas, kur atrodami neolīta laikmeta alu zīmējumi (6 gs. p.m.ē). Pēc tam brauciet uz Mudumalai dabas rezervētu, kur pavadīsiet nakti un jūs gaida neliels safari. Šeit ir daudz Indijas ziloņu un bizonu, dzīvo tīģeri, brieži, lidvāveres un kalnu āži, kā arī vairāk nekā 120 sugu putni.

Nākamajā rītā dodieties apskatīt Mysore pili, kur kādreiz dzīvoja maharadžas, bet tad kopā ar svētceļnieku pūļiem dodieties uz Chamundeswari templi Chamundi kalna virsotnē un apskatiet Nandi buļļa statuju. Apmeklējiet Devaraja augļu un dārzeņu tirgu un, ja vēlaties, pievienojieties kādai jogas nodarbībai. Šajā reģionā tiek saražota vairāk nekā puse no Indijas zīda, tādēļ nepalaidiet garām iespēju apskatīt zīda ražotnes un iegādājieties lieliskus izstrādājumus. Pēc tam Mamallapuram jūs apskatīsiet 7 gs. Piekrastes templi. Daļu no tā teritorijas arheologi joprojām nav izpētījušo, jo tā atrodas zem ūdens. Tad dodieties uz Pondicherry – bijušo un lielāko franču kolonijas teritoriju Indijā, kas savulaik bija nozīmīgs tirdzniecības punkts. Šeit joprojām jūtama Francijas ietekme. Pēc tam ar vilcienu dodieties uz Madurai – senu tirdzniecības pilsētu, kas slavena ar milzīgo Sri Meenakshi templi, kas nelīdzinās nevienam citam, un jūs sapratīsiet – kāpēc. Tad jūs gaida ekskursijas Indijas garšvielu galvaspilsētā Thekkady. Te tiek audzētas vienas no pasaules kvalitatīvākajām garšvielām, piemēram, kardamons, krustnagliņas, pipari, muskatrieksti, kanēlis, dažādi ārstniecības augi, kā arī jūs apmeklēsiet tējas ražotni. Savukārt, reģionā esošajā Periyar Nacionālajā parkā dzīvo ziloņi un bifeļi. Tos, ja paveiksies, varēsiet pavētot izvēles braucienā ar laivu pa Periyar ezeru. Keralas reģions ir bagāts ar upēm, ezeriem, lagūnām un kanāliem, un dažkārt tiek dēvēts par Austrumu Venēciju, kurā atrodas vairāk kā 1000 peldošo māju. Palmu ieskautais salu, kanālu un upju labirints tiek saukts par Backwaters. Keralas reģiona iekšzemes ūdeņus sistēma sākotnēji tika izveidota rīsu un garšvielu transportēšanai starp ciematiem. Dodieties pavisam nelielā izbraucienā līdz Alleppey ciematiņam, izbaudiet nakti pie ģimenes un uzziniet par dzīvesveidu tik neparastos apstākļos. Te jūs pavadīsiet arī nākamo rītu, bet ceļojuma noslēgumā atgriezieties Kočinā.
Cenā iekļauts
 • 19 naktis viesnīcās, 1 nakts mājā
 • 1 brokastis, 1 pusdienas un 2 vakariņas
 • ekskursija Deli kopā ar Planeterra atbalstītā projekta New Delhi Streetkids gidu
 • Vecā Deli, tai skaitā Jama Mošejas, lūgšanu vietu, Chandni Chowk tirgus, garšvielu tirgus un Connaught ēkas apskate
 • ieejas maksa Tadžmahālā un I'timad-ud-Daulah (Baby Taj)
 • ieejas maksa un ekskursija Agras cietoksnī un Fatehpur Sikri
 • Abhaneri ciemats
 • ieejas maksa un ekskursija Džaipūras pilī
 • Dzintara cietoksnis un Vēju pils
 • iepazīšanās ekskursija Kočinas cietoksnī
 • pastaiga Wayanad savvaļas dzīvnieku parkā
 • safari Mudumalai Nacionālajā parkā
 • Chaumundi tempļa un Mysore pils apmeklējums
 • Mamallapuram Piekrastes templis
 • iepazīšanās ekskursija Pondicherry
 • izbrauciens ar rikšām Madurai un Sri Meenakshi tempļa apmeklējums
 • Cardamom garšvielu plantācijas
 • viesošanās nomaļā Keralas reģiona ciematiņā ar nakšņošanu
 • transporta pakalpojumi saskaņā ar maršrutu, tai skaitā vilciens, iekšējais pārlidojums, un rikšas
 • izstrādāts maršruts
 • angliski runājoša grupas vadītāja un vietējā gida pakalpojumi
Piedāvājuma maršruts un iekļautais klāsts var nedaudz atšķirties. Jautājiet Estravel Latvia ceļojumu konsultantam.
 
Noteikumi
 • cena norādīta 1 personai un ir spēkā neatkarīgi no personu skaita
 • ceļošanas periods: atbilstoši plānoto ekskursiju grafikam
 • pārdošana: atbilstoši pieejamībai
 • 100% ceļojuma garantija un mūža depozīta Lifetime deposits™ garantija - ja neatkarīgi no iemesla jūsu ceļojums tiks atcelts vai pārcelts, par ceļojumu iemaksātais depozīts tiks saglabāts līdz brīdim, kamēr būsiet gatavs doties; jūs to varat izmantot paši vai, piemēram, nodot kādam draugam vai radiniekam
 • tūre tiek plānota un atbilst aktuālajām drošības prasībām
 • dalībai nepieciešams sadarbspējīgs QR sertifikāts
 • papildu aktuālo informāciju, tai skaitā saistībā ar COVID-19 un ieceļošanas/izceļošanas kārtību, jautājiet Estravel Latvia ceļojumu konsultantam
Papildu izdevumi
 • neiekļautās ēdienreizes 
 • papildu izvēlētās ekskursijas
 • aviobiļetes uz ceļojuma sākuma vietu un atpakaļ
 • vīza, ja tāda nepieciešama
 • ceļojuma apdrošināšana
Noderīga informācija
NB! Ierodoties viesnīcā, lūdzu, painteresējieties recepcijā par grupas informatīvās sapulces laiku.
 
NB! Noslēdzoties ceļojumam, neplānojiet tālākas aktivitātes agrāk par pulksten 16:00. Nepieciešamības gadījumā Estravel Latvia ceļojumu konsultants palīdzēs jums norezervēt viesnīcu Kočinā vēl uz kādu nakti.
ahhh

 

 

 

 

 

Invalid Input
Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input
27.232245471693975
77.51835411132811
no
1231
bottom logo
   +371 67283300         sales@estravel.lv

   

Sazināties ar mums

Jaunumi

Es piekrītu Privātuma politika
bottom logo
   +371 67283300
   sales@estravel.lv
   
American Express    IATA   ALTA
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-2HQDSET4N4');