X

Kruīzi

Izceļošana un atgriešanās Latvijā ar 11.10.2021.:
 
Vēlamies informēt, ka no 21.10. - 15.11. Latvijā ir izsludināta cietstāve jeb “lokdauns”, kas nosaka stingrus personu pārvietošanās ierobežojumus, tai skaitā kārtību, ka visām personām no plkst. 20.00 līdz 5.00 ir jāuzturas savās dzīvesvietās. 
 
Tādējādi personām, kuras ieceļojušas Latvijā no ārvalstīm un dodas uz savu dzīvesvietu vai dodas uz lidostu, lai izceļotu, ir jābūt līdzi apliecinājumam, biļetēm un pasei/ID kartei.
 

Apliecinājuma veidlapa atrodama šeit.

VAKCINĒTAJIEM / IZSLIMOJUŠIEM:
 • nebūtiska ceļošana atļauta
 • ceļošanai nepieciešams sadarbspējīgs sertifikāts ar QR kodu (pagājušas >15 dienas kopš vakcinācijas kursa pabeigšanas) / apliecina izslimošanas faktu (līdz 180 dienām)
 • pirms atgriešanās/iebraukšanas Latvijā (t.sk., ceļojot ar savu transportlīdzekli) vietnē covidpass.lv jāaizpilda apliecinājums
 • pašizolācija nav jāievēro, atgriežoties no ES vai EEZ valstī, Šveices vai Apvienotajā Karalistes, kā arī trešajām valstīm, izņemot atgriežoties no īpaši augsta riska valstīm Covid-19
 • PCR testi nepieciešami ceļošanai uz atsevišķām EEZ valstīm, kā arī trešajām valstīm
NEVAKCINĒTAJIEM / NEIZSLIMOJUŠIEM:
 • nebūtiska ceļošana atļauta (izņemot uz īpaši augsta riska trešajām valstīm)
 • Covid-19 PCR tests jāveic ne agrāk kā 48/72 h pirms plānotās izceļošanas
 • pirms atgriešanās Latvijā (t.sk., ceļojot ar savu transportlīdzekli) vietnē covidpass.lv jāaizpilda Covidpass apliecinājums
 • atgriežoties Latvijā no ES vai EEZ valstīm vai Šveices, zema riska trešajām valstīm, tests nav jāveic, bet ir jāievēro 10 dienu pašizolācija (pašizolācijas laiku var saīsināt, ja 7. dienā veic RNS testu un tas ir negatīvs)
 • atgriežoties Latvijā no augsta riska trešajām valstīm (t.sk. ES un EEZ augsta riska valstīm), tests ir jāveic, ir jāievēro 10 dienu pašizolācija (pašizolācijas laiku var saīsināt, ja 7. dienā veic RNS un tas ir negatīvs)
 • Covid-19 PCR testi jāveic ne agrāk kā 48/72 h pirms plānotās ieceļošanas/izceļošanas (negatīvs rezultāts jāuzrāda pirms iekāpšanas pasažieru pārvadātāja transportlīdzeklī)
 • pašizolācija nav jāievēro bērniem līdz 12 gadu vecumam, kas ceļo kopā ar pieaugušajiem, kuri atbrīvoti no pašizolācijas prasības. Tomēr šajā gadījumā bērni neveido ciešus kontaktus ar personām ārpus savas mājsaimniecības, neapmeklē publiskus pasākumus, bērnu kolektīvus, neizmanto sabiedrisko transportu 10 dienu periodā kopš izbraukšanas no augsta riska valsts.
Papildu informācija>> un saites uz Covidpass>>, Re-Open EU>>Sertifikāts >>, Pašizolācija >> vai jautājiet Estravel Latvia ceļojumu konsultantam.
 

Jaunie regulējumi pasākumu, konferenču un semināru rīkošanai/apmeklēšanai Latvijā no 18.10.2021.

Estravel Latvia turpina strādāt attālināti, pilnībā nodrošinot savus klientus ar aktuālo informāciju un atbalstu, organizējot ceļojumus un nodrošinot pakalpojumus! 

Kruīzi

Varētu apgalvot, ka vārds „kruīzs" ir sinonīms vārdiem izpriecas, atpūta, piedzīvojumi, greznums, siltums, romantika un saule. Lai kurš no šiem vārdiem jums liktos precīzāks un tuvāks, tikai iedomājoties par izbraucienu ar kruīza kuģi, jums ir taisnība. Tomēr tas ir arī daudz kas vairāk...

 

Kādēļ par ceļojuma veidu izvēlēties kruīzu?

 • iespēja apceļot ne tikai dažādas pilsētas un zemes, bet arī kontinentus un jūras
 • iespēja izvēlēties tālākus, tuvākus, īsākus un garākus ceļojumus
 • ātrums un laika precizitāte
 • izvēles iespējas komforta līmeņa ziņā
 • iespēja ceļot ar ģimeni un dažādām paaudzēm
 • iespēja noorganizēt privātu pasākumu
 • plašas izklaides un atpūtas iespējas kā pieaugušajiem, tā arī bērniem
 • iepirkšanās beznodokļu veikalos
 • ceļošana arī naktīs, ietaupot viesnīcas izdevumus
 • ērti bagāžas pārvadājumi


Estravel Latvia piedāvā vienu no interesantākajiem un aizraujošākajiem ceļošanas veidiem, kura laikā jums būs iespēja iepazīt dažādas pilsētas, izbaudīt jaunas sajūtas un satikt lieliskus cilvēkus. Atšķirībā, piemēram, no lidmašīnas, vilciena vai autobusa, kas kalpo par pārvietošanās līdzekli, ceļojot ar kuģi piedzīvojums sākas jau ar uzkāpšanu uz klāja.


Royal Caribbean International kruīzi

royal caribbean cruisesRCCL jau vairāk kā 30 gadus piedāvā kvalitatīvus un uzticamus kruīza braucienu pakalpojumus dažādām gaumēm un visām vecumu grupām pa visu pasauli – no Aļaskas, līdz pat Austrālijai. Dodieties nelielā trīs dienu braucienā, lai atbrīvotos no ikdienas stresa un steigas, vai arī izvēlieties vairāku nedēļu kruīzu satraucošam atvaļinājuma piedzīvojumam.Azamara Cruises kruīzi

azamara cruisesAzamara piedāvā kruīza ceļojumu ar moderniem, vidēji lieliem kruīza kuģiem, ļaujot piestāt arī mazākās ostās. Uz kuģiem tiek piedāvātas līdzvērtīgas atpūtas un izklaides iespējas kā ar lielākiem kuģiem – nodrošinot kuģu viesus ar plašām atpūtas iespējām, šoviem, lieliskām maltītēm restorānos, bāros, kā arī atpūtas pie baseina un spa procedūrām.
Celebrity cruises kruīzi

celebrity cruisesCelebrity Cruises piedāvā klasiskus kruīzus, kurus raksturo augsti kvalitātes standarti, lieliska apkalpošana un mūsdienīgs stils. Visi Celebrity Cruises kuģi ir luksusa klases kuģi un katra tā pasažieris ir īpašs. Uz kuģiem ir cigāru smēķētāju istabas, Martini, šampanieša un kaviāra bāri, aktīvas atpūtas iespējas, spa pakalpojumi, piedāvājumi jauniešiem un daudz citu jauku pārsteigumu.


 

MSC Cruises kruīzi

msc cruisesMSC Cruises ir modernākie kuģi, vilinoši ceļojumu maršruti, lieliska apkalpošana un atpūtas un izklaides iespējas ceļojot divatā, ar draugiem vai arī ģimenes atpūtai. Viesi var baudīt izklaides pie baseina, lielisku ēdienu, luksus apkalpošanu, šovu programmas un aktivitātes dažādā interesēm un visiem vecumiem.


 
bottom logo
   +371 67283300         sales@estravel.lv

   

Sazināties ar mums

Jaunumi

Es piekrītu Privātuma politika
bottom logo
   +371 67283300
   sales@estravel.lv
   
American Express    IATA   ALTA
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-180413-17');